Písek hledá nového trenéra, mladý kouč Herr končí

Foto: Petr Eliáš, ihcpisek.cz

V pondělí 18. května zahájí přípravu na nadcházející druholigovou sezonu hokejisté Písku, oproti loňsku už je ale nepovede Karel Herr. Sedmadvacetiletý kouč vyzkouší novou výzvu, mužstvo tak do přípravy vstoupí pod vedením asistenta Václava Šrámka.

partneři českého hokeje

Králové za sebou nemají lehký rok. Víc než výkony na ledě nejspíš fanouškům utkví v paměti změna image, kterou klub podstoupil v létě. Po zbytek ročníku to totiž nebylo příliš ono...

Devět vítězství, 228 obdržených branek a manko 24 bodů na šestý David servis. Nebýt čínského výběru, tak by ve skupině Střed nebylo horšího týmu. Tato skutečnost byla ovlivněna především nezkušeným kádrem či nízkými finančními možnostmi. Tomu už jsme se ale věnovali ve zhodnocení sezony.

Výraznou změnou pro celý klub je nyní odchod trenéra Karla Herra, který stál na střídačce píseckého mužstva poslední dvě sezony a minulý rok ve čtvrtfinále play off trápil silný Šumperk. Bývalý obránce hrál ve druhé lize za Klatovy, mimo jiné nastupoval za tým Karlovy Univerzity v EUHL. Naposledy v sezoně 2017/18 odehrál deset utkání právě za Písek.

Jeho současná mise je ale u konce. „Tým zatím povede asistent trenéra Václav Šrámek. O novém hlavním trenérovi vedení klubu jedná,“ uvedl na stránkách ihcpisek.cz sekretář klubu Jan Kudrna.

Dobrou zprávou je, že do přípravy by se měla zapojit většina loňské sestavy, o případných změnách v kádru bude klub informovat. Seniorské mužstvo navíc díky přípravě brankáře Jakuba Kováře bude moct už od 8. června využívat zimní stadion.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz