Plekancovi sebrali gól, na první trefu za Kometu si musí počkat

Foto: Jiří Grulich, hc-kometa.cz

13. prosince 2018, 15:31

Adam Bagar

Za Kladno už se trefil dvakrát, ale na první branku v brněnském dresu si Tomáš Plekanec musí počkat, ačkoliv se už z jedné radoval v zápase proti Spartě. Jak je to možné?

Jágr Chance liga

Vedení Tipsport extraligy každý týden důkladně analyzuje gólové momenty posledních kol, následně dochází ke změnám v určení branek a asistencí tak, aby nedocházelo ke zkreslení individuálních hráčských statistik.

V posledním balíčku změn je právě i situace z utkání Komety se Spartou, kdy se v čase 28:33 radoval Tomáš Plekanec. Ředitel Tipsport extraligy Josef Řezníček ale nakonec přisoudil gól nahrávajícímu Martinu Eratovi.

Komeťák Plekanec: Užíval jsem si volnosti, byl jsem ale nervózní »

„Myslím si, že to nebyla moje trefa, ale že si to tam srazil obránce. Nebyl jsem si úplně jistý,“ přiznal hned po zápase Tomáš Plekanec. Měl pravdu, puk si do vlastní branky srazil útočník Zach Sill a Kometa šla do vedení 3:1.

Gól Tomáše Plekance, vlastně Martina Erata

Sparta však letošní premiéru v brněnském dresu Tomáši Plekancovi a Martinu Eratovi celkem znechutila, když ještě ve druhém dějství snížila, ve třetím vyrovnala a v prodloužení dokonala obrat a slavila výhru 4:3.

V Tipsport extralize 0+1, v Chance lize 2+0

Šestatřicetiletý Plekanec ve dvou zápasech za Kometu zapsal bod za asistenci. V mateřském Kladně je na tom bodově lépe, když za tři utkání stihl nasázet už dva góly a naposledy navíc o sobě dal vědět fair play gestem.

Plekanec je frajer! Odvolal trest pro soupeře

Plekanec osladil návrat do Kladna gólem

Doma je doma. Plekanec podruhé skóroval

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz