PODCAST: Chci Šumperku i spoluhráčům pomoct, hlasí Kindl a doufá v restart

Po reprezentační přestávce se Chance liga vrátila v plné síle, a tak je v nové epizodě podcastu 1. Liga, taky liga co rozebírat. Shrneme dění v uplynulém týdnu, zjistíme, komu se daří a kdo strádá, a taky tradičně přinášíme rozhovor s prvoligovou osobností. Hostem byl tentokrát kapitán Šumperka Denis Kindl.

Fanshop národního týmu

Pokud bychom v jednotlivých prvoligových kádrech počítali odchovance klubů, Šumperk by se v tomto žebříčku umístil velmi vysoko. Prezident Draků Vladimír Velčovský se plácl přes kapsu a do podhůří Jeseníků zlákal jména, která s klubem byla spjata už od mládeže: Žálčík, Drtil, Vachutka, Dajčar či Denis Kindl, kterému dokonce přiřadil kapitánské céčko.

Přitom šumperský rodák loni začal hrát až v lednu! Okolnosti jeho velmi pozdního startu do loňského ročníku a jeho varianty před ročníkem letošním probereme v aktuální epizodě.

Jak dlouho si hráč zvyká na novou výstroj a jak záleží na značce vybavení? Jaký má Denis vztah se starším bratrem Jakubem a byla ve hře jejich souhra v Šumperku? A jak v kariéře doplatil nový šumperský kapitán na tabulkové hodnoty a byrokracii v hokejovém světě?

Zavzpomínáme na jeho tři mládežnické štace v Kanadě, jeho vztah k fotbalu i k ostatním sportům a taky zmíníme tréninkové metody dua Janeček-Majer. Co se v Šumperku v jeho nepřítomnosti změnilo a co zůstalo léta nezměněno?

To a mnohem víc v nové epizodě podcastu 1. Liga, taky liga ↓

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na streamovacích službách Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz