PODCAST: Když vyhrajeme 7x v řadě, rok se nebudu stříhat! Dodrží Rohan sázku?

30. listopadu 2021, 22:51

Adam Kodet

Chance liga dál uhání směrem ke své polovině a pomalu se začínají krystalizovat týmy, které budou tento ročník považovat za úspěšný, a ty, které by na něj raději co nejdříve zapomněly. A pro některé kluby to na nějakou dobu budou poslední zápasy v Chance lize. Dění v uplynulém týdnu mapuje nová epizoda podcastu 1. Liga, taky liga, jejímž hostem byl tentokrát sokolovský kapitán Tomáš Rohan.

Týden hokeje 2022

Tomáš Rohan a Sokolov. Tohle spojení funguje a trvá už nějaký ten pátek a těžko byste hledali v kádru Baníku vhodnějšího adepta na roli kapitána. A to nejen odslouženými roky, ale také příkladným přístupem, laděním správné atmosféry v kabině či obětavostí a bojovností na ledě.

Ze západu Čech se ve své hokejové kariéře prakticky nehnul a v budoucnu to ani neplánuje. I proto, že v týmu má i spousty dalších rolí. Nově vykonává funkci pokladníka, ale také s tátou provozuje na stadionu bufet, ve kterém ve volném čase sám opéká klobásy a čepuje pivo.

V zábavně laděném rozhovoru se dozvíte, kdy chtěl končit s hokejem a stát se hasičem, proč má přezdívku Beran nebo jak tým slavil postup do Chance ligy před třemi lety. Dozvíte se, co se děje po zápasech v šatně a v autobuse, kdo je v Baníku největší karbaník, jaký má vztah s bráchou Martinem, v čem je lepší než on a v čem na něj ztrácí. A taky jak je maminka v mládí motivovala, aby makali v tréninku naplno.

Rovněž odhalíme vnitrotýmovou sázku, která zahrnovala sedm výher za sebou výměnou za to, že se Tomáš Rohan rok nebude stříhat. Dodrží jako správný kapitán sázku? To vše a mnohem víc v nové epizodě!

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na streamovacích službách Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz