PODCAST: Litoměřice mě nakoply, líčí Výtisk. Co dělal s pivy za Radegast index?

Chance liga se rozjela závratným tempem a odpočine si až o první reprezentační přestávce v listopadu. Už úvod sezony ukázal, které týmy dobře posílily, které chytly slinu a které naopak strádají a zabředávají do krize nebo dokonce bijí na poplach. Aktuální dění v Chance lize rozebere nová epizoda podcastu 1. Liga, taky liga, jejímž hostem byl tentokrát litoměřický kapitán Jan Výtisk.

Přiznal, že po hořkém a nečekaném konci ve Vítkovicích uvažoval o konci kariéry. Když ale čtyřicátník Jan Výtisk loni dostal nabídku z Litoměřic, aby jako kapitán vedl a cepoval mladé zobáky v rámci projektu Dukla v Litoměřicích, dostal nový impuls. Na prostředí v Kalich Aréně i celý projekt Dukla pěje chválu a možná právě on jako rozhodující faktor a vůdčí osobnost loni dotáhl Stadion krůček k semifinále.

V obsáhlém rozhovoru také rozebereme jeho mistrovství v rozdávání hitů a blokování střel. Jak si správně najet, aby protihráče trefil čistě a zároveň ho to bolelo? Jak nejlépe zablokovat ránu, aby si neodnesl příliš mnoho modřin? Jak si pochvaluje nové, „pruživé“ mantinely a co dělal s várkami piv, které vyhrával jako ocenění ve statistice Radegast index?

Dozvíte se také, jak pečuje o svůj výstavní vous, na jakém unikátním stroji jezdí ve volném čase nebo jaké netradiční předměty sbíral.

A zavzpomínáme i na jeho jediný extraligový titul s Libercem nebo na vousaté, dvacet let staré vítězství na MS dvacítek, kdy byl součástí posledního českého juniorského výběru, který vybojoval zlaté medaile ↓

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na streamovacích službách Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz