PODCAST: Světoběžník Hrabal o svých hokejových štacích, kutilství či hudebních vlohách

Sezona Chance ligy je v plném proudu a už úvodní kola ukázala zářné momenty i první náznaky krizí a průšvihů. Vše důležité z uplynulého týdne shrne a okomentuje ve svém úvodu nová epizoda podcastu 1. Liga, taky liga. Jejím hostem se pak stal elitní bek soutěže, přerovský Josef Hrabal.

Fanshop národního týmu

Potřetí se Josef Hrabal na začátku sezony vrátil do domovského Přerova a fanoušci zbožně doufají, že tentokrát to bude natrvalo. Obrana Zubrů s ním a bez něj představuje obrovský rozdíl zejména s vyhlídkami na play off, ve kterém by Hanáci letos konečně chtěli uspět.

A právě elitní bek ligy věří, že letošní tým Přerova na to má a že je nebývale silný a soudržný.

Kromě toho jsme proletěli jeho hokejový životopis, který zahrnuje Rusko, Spojené státy, Švédsko, Finsko, Anglii či Rakousko.

Jakými stroji se létá v Rusku a jak zapsali na dres jméno Hrabal, když v ruštině neexistuje písmenko H? Jací byli fanoušci v Anglii, jaký byl mladičký Victor Hedman nebo co se dalo podnikat v průmyslovém Čerepovci?

Řeč přišla i na úspěšná třinecká léta nebo na to, jak do Pardubic na tréninky a zápasy jezdil s Ondřejem Kacetlem vlakem.

A dozvíte se třeba i to, že si sám zkonstruoval elektrickou motorku, že se chystá podnikat v ubytovacích službách nebo že je nadšeným amatérským hráčem na rozličné hudební nástroje ↓

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na streamovacích službách Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz