PODCAST: Svoboda o Německu a vyhazovu v novinách. Proč hrál s tmavým plexi?

Pondělní den tradičně patří nové epizodě podcastu z prostředí Chance ligy s názvem 1. Liga, taky liga. Ta na úvod rozebírá ze všech pohledů restart soutěže a úvodní sobotní zápasy, jejich zářné momenty, statistiky i zklamání. A také přináší exkluzivní rozhovor s přerovským odchovancem Jakubem Svobodou.

Partneři Českého hokeje

Na angažmá si letos Jakub Svoboda musel hodně dlouho počkat. Nakonec vzal zavděk smlouvou v mateřském Přerově, vysloužil si ale i start ve Zlíně, který vlastní jeho extraligová práva. A konečně si ve třiceti letech připsal také první zásah za áčko svého mateřského klubu.

V obsáhlém rozhovoru prolétneme jeho cestu po českých klubech, jeho rozličná zranění a zdravotní obtíže, které mimo jiné zapříčinily, že musel hrát se zatmaveným plexisklem. Přerovský útočník dále vzpomíná na vyhazov ze Zlína, o kterém se dozvěděl až z článku v novinách.

Zajímavý je i pohled do druhé německé ligy, kde strávil čtyři roky a slavil tam titul s týmem Ravensburg Towerstars. Odkrývá výhody angažmá v Německu, servis, který tam hráčům poskytují, ale nezapomněl také zmínit životní strasti ve vybydleném východoněmeckém městě Weißwasser.

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na streamovacích službách Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz