PODCAST: Vodný o studiu na VŠ a pohodě v Třebíči. Jakou vychytávku mají v kabině?

Pondělí je opět věnované nové epizodě podcastu 1. Liga, taky liga. Ta tradičně shrne dění v Chance lize v uplynulém týdnu, zmíní aktuality a novinky, probere přestupy a změny v kádrech A taky vyzdvihne, komu se daří a kdo zrovna strádá. A přináší další obsáhlý rozhovor, tentokrát s oporou Třebíče Michalem Vodným.

O Kapku lepší hokej

Michal Vodný patří k silné generaci zlínských hokejistů, kde působil od páté třídy a kde slavil mládežnické tituly. V áčku se s ním ale nepočítalo, a tak se pro něj stalo vysvobozením studium na vysoké škole v Olomouci, protože tím se mu otevřela i cesta k přestupu ke Kohoutům.

Na Hané zažil největší úspěchy v podobě postupu do extraligy a také tam zdárně dokončil bakalářské studium, na které by chtěl v nejbližších letech navázat dokončením trenérské licence „A“.

Právě o svých studiích nebo tréninku a výchově mládeže se rozpovídal v novém dílu podcastu 1. Liga, taky liga.

Taky prozradil, jestli u něj jako Moraváka ze Slovácka vede víno nebo slivovice, jestli měl jako učitel na základní škole respekt u dětí, jaké speciality mají v kabině Třebíče a koho ze spoluhráčů trápí jako fyzioterapeut při masážích. A také, kdy chystá expedici do Afriky, odkud pochází rodina jeho manželky.

Podcast 1. Liga, taky liga můžete poslouchat na kanále hokejcz na streamovacích službách Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts nebo na YouTube. Sledujte také instagramový účet @prvniliga.takyliga.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz