Podezření na koronavirus v Porubě, klub zastavil přípravu

Foto: Lukáš Bajgar, hcporuba.cz

Další klub Chance ligy přerušil přípravu. Opatření proti šíření nemoci covid-19 se tentokrát týkají ambiciózní Poruby.

Chance liga na Hokejka TV

Důvod? Hned čtyři hráči porubského prvního týmu jeví příznaky covid-19. Kvůli tomu ostravský klub okamžitě přerušil přípravu a všechny své zbylé hokejisty i členy realizačního týmu nechá preventivně otestovat.

Pokud by se v týmu objevil, byť jen jeden pozitivní případ, na dalším postupu se Porubští dohodnou společně s Krajskou hygienickou stanicí, píše se na oficiálních webových stránkách HC RT TORAX.

Nyní je jasné alespoň to, že původně plánované přípravné utkání mezi Porubou a Kopřivnicí, které se mělo odehrát ve čtvrtek se neuskuteční.

Stejně tak visí otazník nad dalším pokračováním turnaje O pohár RT TORAX. V karanténě je totiž i další účastník Jastrzębie. A právě s polským soupeřem se Poruba ještě před pár dny utkala.

Jen dodejme, že koronavirový strašák obchází českou hokejovou scénu už delší dobu. Stejné problémy už měli na Slavii, v Sokolově, Prostějově nebo na Kladně.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz