Poruba řešila přetlak v útoku, loučí se dva zkušení útočníci

Foto: Lukáš Bajgar, hcporuba.cz

Ambiciózní Poruba hlásí změny v kádru, ten po vzájemné dohodě opustili zkušení útočníci Michal Hlinka a Jan Káňa. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Aplikace Tipsport extraligy

„Oběma děkujeme za odvedenou práci a přejeme hodně štěstí v další kariéře,“ řekl generální manažer klubu Pavel Hinner k odchodu útočníků, kteří se v letošní sezoně herně trápili.

30letý Jan Káňa nenavázal na produktivitu z minulých sezon. V té aktuální dostal šanci ve 13 zápasech. Zaznamenal v nich jen šest bodů (3+3) a od 3. prosince se ocitl mimo sestavu.

O rok mladší Michal Hlinka dokonce za 15 zápasů aktuálního ročníku Chance ligy vyšel střelecky naprázdno, nasbíral jen čtyři body za asistence. Naposledy naskočil 6. ledna v Benátkách.

Káňa se v Porubě rozloučil takřka po čtyřech letech, Hlinka po necelých dvou. Kádr oficiálně opustili k 22. lednu po vzájemné dohodě. Kam teď povedou jejich další hokejové kroky?

RT TORAX jejich odchodem vyřešil přetlak v útočných řadách, po nedávných příchodech Lukáše Klímy a Adama Rašky měl na soupisce hned 18 forvardů. Teď mu jich zůstalo 16.

Soupiska HC RT TORAX Poruba 2011

Brankáři:
Frederik Foltán, Ervins Muštukovs, Marek Slíž.

Obránci:
Jakub Teper, Dušan Žovinec, Lukáš Kozák, Patrik Urbanec, Tomáš Pastor, Marek Slavík, Filip Dundáček, Dominik Rudl, Tomáš Voráček, Šimon Szathmáry.

Útočníci:
Lukáš Endál, Markus Korkiakoski, Petr Stloukal, Jurij Žolobov, Jan Hudeček, Tomáš Jáchym, Petr Kanko, Marek Sikora, Marek Špaček, Radim Toman, Michal Hotěk, Jiří Brodek, Daniel Häring, Radek Pořízek, Lukáš Klíma, Adam Raška.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz