Poruba si plácla s dalšími devíti hráči. Zůstává i Fin Korkiakoski

Foto: Lukáš Bajgar, hcporuba.cz

Prvoligová Poruba si pojistila služby několika útočníků, kteří jí v uplynulé sezoně pomohli k historickému postupu do semifinále. Mezi nimi je také produktivní tahoun Markus Korkiakoski.

Fanshop národního týmu

29letý Fin patřil i po přesunu z Litoměřic k velkým postavám Chance ligy, ve 44 zápasech se blýskl 49 body za 20 branek a 29 nahrávek a řekl si také o šanci v extraligové Plzni.

Kromě Markuse Korkiakoskiho pokračují v porubských ofenzivních řadách i Petr Stloukal, Marek Špaček, Radim Toman, Petr Kanko, Jiří Brodek, Michal Hotěk a Daniel Häring.

Kontrakt pak podepsal i 18letý gólman Marek Slíž, jenž si řekl o místo svými výkony nejen v nedohrané juniorské extralize, ale i svědomitým přístupem během tréninků s A-týmem.

Klub už v první květnový den, kdy oznámil příchody trenéra Jiřího Šejby a útočníka Dominika Hrníčka z Prostějova, odkryl jména šesti hráčů, kteří budou dál hájit porubské barvy.

Novou smlouvu s tamním vedením podepsali i brankář Ervins Muštukovs a pětice obránců – Tomáš Voráček, Patrik Urbanec, Dušan Žovinec, Šimon Szathmáry a Marek Slavík.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz