Potřetí během čtyř let. Takhle se Bílí Tygři mazlili s Prezidentským pohárem

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Další výborná základní část. Liberečtí Bílí Tygři ukazují, jak konstantní postavení na špici extraligové společnosti si vybudovali. I přes prohru na Spartě mohli převzít Prezidentský pohár. Potřetí během čtyř let. Základní části ovládli celkově popáté.

Nový fanshop

„Jsme za to ohromně rádi, ale teprve teď pro nás začíná sezona,“ uvědomuje si útočník Tomáš Filippi v rozhovoru pro klubovou televizi. „První krůček byla Liga mistrů, druhý krůček byl tenhle první pohár a teď půjdeme za dalším,“ doplnila svého spoluhráče brankářská jednička Liberce Roman Will

„Je to jako droga,“ dodal Lukáš Derner, který zažil v dresu Liberce všech pět libereckých prvenství v základní části. „Vyhrajete to jednou a chcete to už vyhrávat neustále a pořád. Je to fajn vizitka klubu za celoroční práci. Ve Švédsku a ve Finsku si toho strašně cení, někde to je i hodnocené výš než celkový titul, musíte na vysoké úrovni odehrát 52 kol,“ dodal.

Dávná tradice praví, že pokud chce vítěz základní části uspět i v boji o celkový triumf, Prezidentského poháru by se vůbec neměl dotýkat. Jak už ale víme z předchozích let, na tohle Liberečtí nehrají.

Pro radovánky s pohárem se navíc oblékli do charitativních dresů. 

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz