Potvrzeno. Havířovská ikona Krisl jde do Frýdku-Místku

Foto: Karel Vaculík, hc-havirov.cz

20. července 2018, 12:23

Marek Hedbávný

Že má Jiří Krisl po odchodu z Havířova namířeno do nedalekého Frýdku-Místku, se vědělo delší dobu. Teď už je to oficiální, rysi pikantní přesun oznámili na svém webu.

Nový fanshop

„Měl jsem nabídku ještě z Přerova, dokonce mi volali ze slovenské extraligy, což bylo pro mě ale hodně daleko. Nakonec to vyhrál Frýdek," prozradil dvaatřicetiletý obránce na klubových stránkách.

Krisl odehrál za AZet všech osm sezon od jeho novodobého vzniku v roce 2010. V sedmi z osmi těchto ročníků dělal kapitána.

Po minulé sezoně se s Havířovem na nové smlouvě nedohodl. Zůstává nicméně ve Slezsku – bude hrát za třineckou farmu ve Frýdku. Důrazný obránce je třetí výraznou posilou týmu: k rysům už přišli Dušan Žovinec a Jan Rudovský. 

„Měl jsem nabídku ještě z Přerova, dokonce mi volali ze slovenské extraligy."

Krisl nastoupil v minulém ročníku do 56 zápasů, ve kterých pětkrát skóroval a přidal devět asistencí. V první lize už má za sebou i dvanáctigólovou sezónu (včetně play-off). 

Soupiska HC Frýdek-Místek

Brankáři: Lukáš Daneček, Jan Hlaváč, Matěj Loubal.

Obránci: Jakub Adámek, Filip Haman, Ondřej Hrachovský, Jiří Krisl, David Stránský, Jan Zahradníček, Dušan Žovinec.

Útočníci: Vít Christov, Adam Flok, Jan Kalus, David Klimša, David Kofroň, Filip Kuťák, Rostislav Martynek, Milan Mikulík, Jonáš Peterek, Dan Przybyla, Adam Raška, Jan Rudovský.

David Klimša, Lukáš Daneček a Jiří Krisl se opět potkají v jednom týmu.

David Klimša, Lukáš Daneček a Jiří Krisl se opět potkají v jednom týmu. | Foto: Michal Polák, eMPefoto.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz