Potvrzeno! Jeřábek zpátky na scéně, povede Kadaň

Foto: bkhb.cz

Hotovo, upečeno. Prvoligová Kadaň vstoupí do následující sezony s hodně zkušeným realizačním týmem. Trhače společně povedou Petr Rosol a Vladimír Jeřábek (na fotce).

partneři českého hokeje

„Jsem rád, že jsme se s Vláďou Jeřábkem domluvili. Původně si vzal čas na rozmyšlenou, ale nyní už je jisté, že se opět vrátí k hokeji," těší generálního manažera Petra Klímu.

„Jsem si víc než jistý, že se s Petrem Rosolem budou dobře doplňovat,“ dodal na klubovém webu Klíma, který se tak bude moct dál plně věnovat manažerské práci.

Jeřábek se poslední roky staral o své podnikání, nikde netrénoval. Nyní ale hlásí návrat na profesionální scénu.

Trhačům se budou jeho zkušenosti jistě hodit. Po příští sezoně Chance ligy totiž můžou spadnout až dva týmy: ten poslední sestoupí určitě, předposledního pak čeká baráž.

„Jsem si víc než jistý, že se s Petrem Rosolem budou dobře doplňovat.“

Jednašedesátiletý Jeřábek má za sebou úspěšnou hráčskou kariéru a coby trenér vedl Litvínov, Hradec Králové, Vrchlabí, Kometu nebo Mladou Boleslav. Nebude to poprvé, co se Jeřábek na jedné střídačce potká s Rosolem. Společně už působili v Litvínově.

Rosol koučuje Kadaň od loňského listopadu. V uplynulém ročníku měl k ruce sparťanského Tomáše Hamaru, nyní vytvoří dvojici s velezkušeným Jeřábkem.

Foto: hcverva.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz