Povedená rozlučka. Děčínský srdcař končil kariéru za potlesku

Foto: hcdecin.cz

13. října 16:10

Michal Hladký

V sobotním zápase naposledy oblékl děčínský dres Ondřej Hříbal, ovšem poprvé ne v hráčské roli. Před soubojem s favorizovaným Vrchlabím proběhla rozlučka s obráncem, jenž obětoval Medvědům prakticky celou kariéru mezi dospělými.

HokejkaTV

Sedmadvacetiletý bývalý bek do letošní sezony už nenastoupil. Poslední soutěžní zápas odehrál v loňském play off právě proti Vrchlabí, které ve čtvrtfinále vystavilo Děčínu stopku. Ondřej Hříbal nastupoval za Medvědy od roku 2011, za tuto dobu se mu povedlo nastřádat přes 200 startů, za které stihl získat 86 kanadských bodů. 

Litoměřický odchovanec u hokeje zůstane. „V Litoměřicích působím u mládeže v roli trenéra, dále dělám asistenta u juniorky. Rád bych se v tomhle směru vzdělával a vyvíjel," dodal Hříbal, jehož civilním povoláním je učitelství.

„Jestli mi hráčská kariéra chybí? Ano, od okamžiku, kdy jsem se pro její ukončení rozhodl. Děčín mi přirostl k srdci, na onlajnech stále sleduji jeho zápasy a fandím mu," nechal se slyšet pro klubový web hcdecin.cz.

„Jestli mi hráčská kariéra chybí? Ano, od okamžiku, kdy jsem se pro její ukončení rozhodl."

Zápas s Vrchlabím, před kterým rozlučka proběhla, Medvědi nezvládli a prohráli 2:5. Přesto panovala po zápase v Děčíně dobrá atmosféra, klub si totiž připravil pro fanoušky hráčskou autogramiádu, na které se mohli osobně rozloučit právě s Hříbalem. 

Foto: hcdecin.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz