PŘEHLED: Přípravné zápasy dorosteneckých týmů

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

Dorostencům letos startuje nejvyšší soutěž až 17. září, prostoru na přípravná utkání tak mají o mnoho víc než jejich starší kolegové.

President Cup 2020

Zápasovou přípravu zahájí dorostenci Českých Budějovic, které hned ve čtvrtek 23. července čekají rovnou dvě utkání – s Duklou Jihlava a Rytíři Kladno. Právě Motor má v rozpisu i další takové atypické dny. Důvodem je šíře jeho kádru, pokaždé nasadí dvě různá mužstva!

Prázdninový program je prošpikován spoustou turnajů, které se na rozdíl od juniorské kategorie nekoncentrují do jediného víkendu. U některých se ale program teprve ladí. Zkraje srpna by měl Třinec hostit další ročník President Cupu, další týmy se souběžně sjedou do Přerova.

Následovat budou turnaje v Jihlavě, Kladně a Liberci, o dalším víkendu pak v Pardubicích, ke konci srpna v Českých Budějovicích a na začátku září výtečně obsazený podnik ve Zlíně.

Extraliga dorostu

HC VÍTKOVICE RIDERA

út 4. 8. HC Kometa Brno – HC VÍTKOVICE RIDERA
so–ne 22.–23. 8. turnaj ve Vítkovicích
so–ne 5.–6. 9. Zlín Cup

BK Mladá Boleslav

pá 31. 7. 15:00 BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha
pá 7. 8. HC Škoda Plzeň – BK Mladá Boleslav
so 15. 8. turnaj v Liberci
pá 21. 8. 15:00 BK Mladá Boleslav – HC Škoda Plzeň
st 26. 8. 17:45 HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav
pá 28. 8. 15:00 BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec
čt 3. 9. BK Mladá Boleslav – HC Slavia Praha
čt 10. 9. HC Slavia Praha – BK Mladá Boleslav

Mountfield HK

st 29. 7. HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK
čt 30. 7. 13:00 HC Sparta Praha – Mountfield HK
út 11. 8. 16:30 Mountfield HK – HC Dukla Jihlava
čt 13. 8. 11:30 Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice
so 15. 8. turnaj v Liberci
út 18. 8. 12:15 HC Škoda Plzeň – Mountfield HK
st 19. 8. 12:00 Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec
út 25. 8. HC Dukla Jihlava – Mountfield HK
so–ne 5.–6. 9. Zlín Cup

HC Škoda Plzeň

pá 7. 8. 13:00 HC Škoda Plzeň – BK Mladá Boleslav
út 11. 8. Rytíři Kladno – HC Škoda Plzeň
čt 13. 8. 16:15 HC Škoda Plzeň – HC Litvínov
út 18. 8. 16:00 HC Škoda Plzeň – Mountfield HK
pá 21. 8. BK Mladá Boleslav – HC Škoda Plzeň
út 25. 8. HC Škoda Plzeň – Rytíři Kladno
pá 28. 8. Piráti Chomutov – HC Škoda Plzeň

HC Energie Karlovy Vary

so 1. 8. HC Energie Karlovy Vary – PZ Kladno
út 4. 8. HC Energie Karlovy Vary – HC Meteor Třemošná
pá–ne 7.–9. 8. turnaj v Třinci
pá 14. 8. HC ZUBR Přerov – HC Energie Karlovy Vary
so 15. 8. PSG Berani Zlín – HC Energie Karlovy Vary
ne 16. 8. HC Energie Karlovy Vary – Kölner Haie
út 25. 8. HC Litvínov – HC Energie Karlovy Vary
so 29. 8. HC Škoda Plzeň – HC Energie Karlovy Vary
po 31. 8. HC Energie Karlovy Vary – Lillehammer IK
so 5. 9. HC Škoda Plzeň – HC Energie Karlovy Vary

HC Dynamo Pardubice

st 29. 7. HC Dynamo Pardubice – Mountfield HK
čt 30. 7. HC Dynamo Pardubice – HC Slavia Praha
út 4. 8. HC Dukla Jihlava – HC Dynamo Pardubice
út 11. 8. HC Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec
čt 13. 8. Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice
čt 20. 8. HC Slavia Praha – HC Dynamo Pardubice
so–ne 22.–23. 8. turnaj v Pardubicích
čt 27. 8. HC Dynamo Pardubice – HC Dukla Jihlava

Bílí Tygři Liberec

čt 30. 7. HC Litvínov – Bílí Tygři Liberec
st 5. 8. Bílí Tygři Liberec – HC Litvínov
út 11. 8. HC Dynamo Pardubice – Bílí Tygři Liberec
čt 13. 8. HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec
so 15. 8. turnaj v Liberci
*ne 16. 8. Bílí Tygři Liberec – EC Red Bull Salcburk
st 19. 8. Mountfield HK – Bílí Tygři Liberec
pá 21. 8. Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha
pá 28. 8. BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec
*so 5. 9. Bílí Tygři Liberec – Eisbären Berlín
*ne 6. 9. Bílí Tygři Liberec – Eisbären Berlín
st 9. 9. Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice
pá 11. 9. Bílí Tygři Liberec – Mountfield HK
*zápasy dosud nejsou potvrzené

HC Sparta Praha

čt 30. 7. 13:00 HC Sparta Praha – Mountfield HK
pá 31. 7. 15:00 BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha
po 3. 8. 17:45 HC Sparta Praha – HC Litvínov
pá–ne 7.–9. 8. President Cup v Třinci
út 11. 8. HC Sparta Praha – HC Slavia Praha
čt 13. 8. HC Sparta Praha – Bílí Tygři Liberec
út 18. 8. 13:00 Rytíři Kladno – HC Sparta Praha
čt 20. 8. HC Litvínov – HC Sparta Praha
pá 21. 8. Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha
po 24. 8. HC Kobra Praha – HC Sparta Praha
st 26. 8. 17:45 HC Sparta Praha – BK Mladá Boleslav

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

Rytíři Kladno

čt 23. 7. 13:00 Rytíři Kladno – HC Motor České Budějovice
út 28. 7. 14:00 HC Litvínov – Rytíři Kladno
čt 30. 7. 14:00 HC Motor České Budějovice – Rytíři Kladno
út 4. 8. 13:45 HC Slavia Praha – Rytíři Kladno
st 5. 8. 13:00 ERC Ingolstadt – Rytíři Kladno
út 11. 8. 13:00 Rytíři Kladno – HC Škoda Plzeň
čt 13. 8. 13:00 Rytíři Kladno – HC Slavia Praha
so 15. 8. turnaj v Kladně
út 18. 8. 13:00 Rytíři Kladno – HC Sparta Praha
út 25. 8. 13:00 HC Škoda Plzeň – Rytíři Kladno
čt 27. 8. 15:30 Rytíři Kladno – HC Litvínov
pá–so 28.–29. 8. turnaj O pohár primátora města Českých Budějovic
čt 3. 9. 13:00 HC Dynamo Pardubice – Rytíři Kladno
so 12. 9. HC Energie Karlovy Vary – Rytíři Kladno

AZ Heimstaden Havířov

út 11. 8. VHK ROBE Vsetín – AZ Heimstaden Havířov
čt 13. 8. AZ Heimstaden Havířov – VHK ROBE Vsetín
st 19. 8. AZ Heimstaden Havířov – PSG Berani Zlín
so–ne 22.–23. 8. turnaj v Pardubicích
so–ne 5.–6. 9. Zlín Cup

HC Slavia Praha

út 28. 7. HC Slavia Praha – HC Sparta Praha
čt 30. 7. HC Dynamo Pardubice – HC Slavia Praha
út 4. 8. HC Slavia Praha – Rytíři Kladno
čt 6. 8. HC Slavia Praha – Piráti Chomutov
út 11. 8. HC Sparta Praha – HC Slavia Praha
čt 13. 8. Rytíři Kladno – HC Slavia Praha
út 18. 8. HC Slavia Praha – HC Meteor Třemošná
čt 20. 8. HC Slavia Praha – HC Dynamo Pardubice
út 25. 8. HC Meteor Třemošná – HC Slavia Praha
čt 27. 8. Piráti Chomutov – HC Slavia Praha

HC Litvínov

út 28. 7. 14:00 HC Litvínov – Rytíři Kladno
čt 30. 7. HC Litvínov – Bílí Tygři Liberec
po 3. 8. 17:45 HC Sparta Praha – HC Litvínov
st 5. 8. Bílí Tygři Liberec – HC Litvínov
út 11. 8. HC Litvínov – Piráti Chomutov
čt 13. 8. 16:15 HC Škoda Plzeň – HC Litvínov
čt 20. 8. HC Litvínov – HC Sparta Praha
út 25. 8. HC Litvínov – HC Energie Karlovy Vary
čt 27. 8. 15:30 Rytíři Kladno – HC Litvínov

PSG Berani Zlín

čt 30. 7. HC Olomouc – PSG Berani Zlín
čt 6. 8. VSK Technika Brno – PSG Berani Zlín
pá 7. 8. PSG Berani Zlín – HC Kometa Brno
čt 13. 8. HC Energie Karlovy Vary – PSG Berani Zlín
st 19. 8. AZ Heimstaden Havířov – PSG Berani Zlín
út 25. 8. VHK ROBE Vsetín – PSG Berani Zlín
čt 3. 9. PSG Berani Zlín – VSK Technika Brno
so 5. 9. PSG Berani Zlín – Jungadler Mannheim (Zlín Cup)
so 5. 9. PSG Berani Zlín – Mountfield HK (Zlín Cup)
ne 6. 9. PSG Berani Zlín – HC VÍTKOVICE RIDERA (Zlín Cup)
ne 6. 9. PSG Berani Zlín – AZ Heimstaden Havířov (Zlín Cup)
čt 10. 9. PSG Berani Zlín – VHK ROBE Vsetín

HC Oceláři Třinec

pá 31. 7. HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
pá–ne 7.–9. 8. President Cup v Třinci
pá 14. 8. HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec (v Blansku)
čt 27. 8. VHK ROBE Vsetín – HC Oceláři Třinec
so 5. 9. HC Oceláři Třinec – VHK ROBE Vsetín
so 12. 9. 11:00 HC RT TORAX Poruba – HC Oceláři Třinec

HC Kometa Brno

pá 31. 7. HC Oceláři Třinec – HC Kometa Brno
út 4. 8. HC Kometa Brno – HC VÍTKOVICE RIDERA
pá 7. 8. PSG Berani Zlín – HC Kometa Brno
út 11. 8. HC Olomouc – HC Kometa Brno
pá 14. 8. HC Kometa Brno – HC Oceláři Třinec (v Blansku)
st 19. 8. HC Kometa Brno – HC Olomouc
so–ne 22.–23. 8. turnaj ve Vítkovicích
čt 27. 8. HK Mladí Draci Šumperk – HC Kometa Brno
čt 3. 9. HC Kometa Brno – HK Mladí Draci Šumperk
čt 10. 9. HC Dukla Jihlava – HC Kometa Brno

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

Piráti Chomutov

út 4. 8. 14:45 HC Škoda Plzeň – Piráti Chomutov (v Tachově)
čt 6. 8. HC Slavia Praha – Piráti Chomutov
út 11. 8. HC Litvínov – Piráti Chomutov
čt 13. 8. HC Kobra Praha – Piráti Chomutov
út 18. 8. Piráti Chomutov – HC Kobra Praha
st 19. 8. Piráti Chomutov – HC Hvězda Praha
so 22. 8. 11:00 HC ZUBR Přerov – Piráti Chomutov (turnaj v Pardubicích)
so 22. 8. 15:00 Piráti Chomutov – HC Dynamo Pardubice (turnaj v Pardubicích)
so 23. 8. 8:00 AZ Heimstaden Havířov – Piráti Chomutov (turnaj v Pardubicích)
so 23. 8. 14:00 Piráti Chomutov – HC Olomouc (turnaj v Pardubicích)
čt 27. 8. Piráti Chomutov – HC Slavia Praha
pá 28. 8. Piráti Chomutov – HC Škoda Plzeň
čt 3. 9. Piráti Chomutov – Lillehammer IK

HC ZUBR Přerov

so 8. 8. 9:45 HC ZUBR Přerov – HC RT TORAX Poruba (turnaj v Přerově)
so 8. 8. 15:45 HC Hvězda Praha – HC ZUBR Přerov (turnaj v Přerově)
ne 9. 8. 9:00 ČEZ Motor České Budějovice – HC ZUBR Přerov (turnaj v Přerově)
ne 9. 8. 15:00 HC ZUBR Přerov – HC Tábor (turnaj v Přerově)
st 12. 8. HC ZUBR Přerov – HK Mladí Draci Šumperk
st 19. 8. VSK Technika Brno – HC ZUBR Přerov
so 22. 8. 11:00 HC ZUBR Přerov – Piráti Chomutov (turnaj v Pardubicích)
so 22. 8. 17:00 AZ Heimstaden Havířov – HC ZUBR Přerov (turnaj v Pardubicích)
ne 23. 8. 10:00 HC ZUBR Přerov – HC Olomouc (turnaj v Pardubicích)
ne 23. 8. 16:00 HC ZUBR Přerov – HC Dynamo Pardubice (turnaj v Pardubicích)
čt 3. 9. HK Mladí Draci Šumperk – HC ZUBR Přerov
čt 10. 9. HC ZUBR Přerov – VSK Technika Brno

BK Havlíčkův Brod

čt 20. 8. BK Havlíčkův Brod – ČEZ Motor České Budějovice
čt 27. 8. 16:00 ČEZ Motor České Budějovice – BK Havlíčkův Brod

VHK ROBE Vsetín

čt 6. 8. HC Olomouc – VHK ROBE Vsetín
so 8. 8. turnaj v Šumperku
út 11. 8. VHK ROBE Vsetín – AZ Heimstaden Havířov
čt 13. 8. AZ Heimstaden Havířov – VHK ROBE Vsetín
pá 14. 8. VHK ROBE Vsetín – HK Mladí Draci Šumperk
út 18. 8. HK Dukla Trenčín – VHK ROBE Vsetín
so–ne 22.–23. 8. turnaj ve Vítkovicích
út 25. 8. VHK ROBE Vsetín – PSG Berani Zlín
čt 27. 8. VHK ROBE Vsetín – HC Oceláři Třinec
pá–so 28.–29. 8. turnaj O pohár primátora města Českých Budějovic
út 1. 9. VHK ROBE Vsetín – HK Dukla Trenčín
pá 4. 9. Jungadler Mannheim – VHK ROBE Vsetín (ve Zlíně)
so 5. 9. HC Oceláři Třinec – VHK ROBE Vsetín
út 8. 9. VHK ROBE Vsetín – HC Olomouc
čt 10. 9. PSG Berani Zlín – VHK ROBE Vsetín

HC Motor České Budějovice

čt 23. 7. 16:00 ČEZ Motor České Budějovice – HC Dukla Jihlava
čt 23. 7. 13:00 Rytíři Kladno – HC Motor České Budějovice
čt 30. 7. 14:00 HC Motor České Budějovice – Rytíři Kladno
čt 30. 7. 18:00 HC Dukla Jihlava – ČEZ Motor České Budějovice
čt–ne 6.–9. 8. turnaj v Třinci
so 8. 8. 13:45 HC RT TORAX Poruba – ČEZ Motor České Budějovice
so 8. 8. 17:45 ČEZ Motor České Budějovice – HC Tábor
ne 9. 8. 9:00 ČEZ Motor České Budějovice – HC ZUBR Přerov
ne 9. 8. 13:00 HC Hvězda Praha – ČEZ Motor České Budějovice
ne 16. 8. 13:00 IHC Králové Písek – ČEZ Motor České Budějovice
čt 20. 8. BK Havlíčkův Brod – ČEZ Motor České Budějovice
čt 20. 8. HC Meteor Třemošná – ČEZ Motor České Budějovice
út 25. 8. ČEZ Motor České Budějovice – Rytíři Kladno
čt 27. 8. 16:00 ČEZ Motor České Budějovice – BK Havlíčkův Brod
pá–so 28.–29. 8. turnaj O pohár primátora města Českých Budějovic

HC Dukla Jihlava

čt 23. 7. 16:00 ČEZ Motor České Budějovice – HC Dukla Jihlava
čt 30. 7. 18:00 HC Dukla Jihlava – ČEZ Motor České Budějovice
út 4. 8. HC Dukla Jihlava – HC Dynamo Pardubice
út 11. 8. Mountfield HK – HC Dukla Jihlava
út 25. 8. HC Dukla Jihlava – Mountfield HK
čt 27. 8. HC Dynamo Pardubice – HC Dukla Jihlava
čt 10. 9. HC Dukla Jihlava – HC Kometa Brno

HC Tábor

pá 31. 7. HC Meteor Třemošná – HC Tábor
čt 6. 8. HC Tábor – HC Meteor Třemošná
so 8. 8. 11:45 HC Tábor – HC Hvězda Praha
so 8. 8. 17:45 HC Motor České Budějovice – HC Tábor
ne 9. 8. 11:00 HC Tábor – HC RT TORAX Poruba
ne 9. 8. 15:00 HC ZUBR Přerov – HC Tábor
so–ne 15.–16. 8. turnaj v Jihlavě
so 5. 9. HC Tábor – HC Hvězda Praha
pá 11. 9. HC Hvězda Praha – HC Tábor

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

HC RT TORAX Poruba

pá 31. 7. HC RT TORAX Poruba – AZ Heimstaden Havířov
so 8. 8. 9:45 HC ZUBR Přerov – HC RT TORAX Poruba
so 8. 8. 13:45 HC RT TORAX Poruba – HC Motor České Budějovice
ne 9. 8. 11:00 HC Tábor – HC RT TORAX Poruba
ne 9. 8. 17:00 HC RT TORAX Poruba – HC Hvězda Praha
pá 28. 8. AZ Heimstaden Havířov – HC RT TORAX Poruba
po 7. 9. HK Mladí Draci Šumperk – HC RT TORAX Poruba
út 8. 9. HC RT TORAX Poruba – HK Mladí Draci Šumperk
so 12. 9. 11:00 HC RT TORAX Poruba – HC Oceláři Třinec

HC Meteor Třemošná

pá 31. 7. HC Meteor Třemošná – HC Tábor
út 4. 8. HC Energie Karlovy Vary – HC Meteor Třemošná
čt 6. 8. HC Tábor – HC Meteor Třemošná
út 11. 8. 11:45 HC Kobra Praha – HC Meteor Třemošná
so 15. 8. turnaj v Kladně
út 18. 8. HC Slavia Praha – HC Meteor Třemošná
čt 20. 8. HC Meteor Třemošná – ČEZ Motor České Budějovice
út 25. 8. HC Meteor Třemošná – HC Slavia Praha

HK Mladí Draci Šumperk

so 8. 8. HK Mladí Draci Šumperk – VHK ROBE Vsetín
st 12. 8. HC ZUBR Přerov – HK Mladí Draci Šumperk
čt 13. 8. HK Mladí Draci Šumperk – VSK Technika Brno
pá 14. 8. VHK ROBE Vsetín – HK Mladí Draci Šumperk
út 18. 8. HC RT TORAX Poruba – HK Mladí Draci Šumperk
st 19. 8. HK Mladí Draci Šumperk – HC RT TORAX Poruba
út 25. 8. HK Mladí Draci Šumperk – VSK Technika Brno
čt 27. 8. HK Mladí Draci Šumperk – HC Kometa Brno
st 2. 9. HC Kometa Brno – HK Mladí Draci Šumperk
čt 3. 9. HK Mladí Draci Šumperk – HC ZUBR Přerov
čt 10. 9. HK Mladí Draci Šumperk – HC Olomouc
HC Olomouc – HK Mladí Draci Šumperk

VSK Technika Brno

čt 6. 8. 13:45 VSK Technika Brno – PSG Berani Zlín
st 12. 8. 12:00 VSK Technika Brno – HK Mladí Draci Šumperk (v Boskovicích)
so–ne 15.–16. 8. turnaj v Jihlavě
st 19. 8. 16:00 VSK Technika Brno – HC ZUBR Přerov
út 25. 8. HK Mladí Draci Šumperk – VSK Technika Brno
pá 28. 8. 12:00 HC Olomouc – VSK Technika Brno
čt 3. 9. 16:00 PSG Berani Zlín – VSK Technika Brno
čt 10. 9. 16:00 HC ZUBR Přerov – VSK Technika Brno

HC Kobra Praha

pá 7. 8. 12:15 HC Kobra Praha – HC Benátky nad Jizerou
út 11. 8. 11:45 HC Kobra Praha – HC Meteor Třemošná
čt 13. 8. 11:45 HC Kobra Praha – Piráti Chomutov
út 18. 8. Piráti Chomutov – HC Kobra Praha
čt 20. 8. 11:45 HC Kobra Praha – PZ Kladno
po 24. 8. 12:15 HC Kobra Praha – HC Sparta Praha
st 26. 8. HC Hvězda Praha – HC Kobra Praha
pá 28. 8. HC Sparta Praha – HC Kobra Praha

HC Olomouc

čt 30. 7. HC Olomouc – PSG Berani Zlín
čt 6. 8. HC Olomouc – VHK ROBE Vsetín
út 11. 8. HC Olomouc – HC Kometa Brno
st 19. 8. HC Kometa Brno – HC Olomouc
so–ne 22.–23. 8. turnaj v Pardubicích
pá 28. 8. 12:00 HC Olomouc – VSK Technika Brno
út 8. 9. VHK ROBE Vsetín – HC Olomouc
čt 10. 9. HK Mladí Draci Šumperk – HC Olomouc
HC Olomouc – HK Mladí Draci Šumperk

HC Hvězda Praha

st 5. 8. 18:15 HC Hvězda Praha – PZ Kladno
so 8. 8. 11:45 HC Tábor – HC Hvězda Praha (turnaj v Přerově)
so 8. 8. 15:45 HC Hvězda Praha – HC ZUBR Přerov (turnaj v Přerově)
ne 9. 8. 13:00 HC Hvězda Praha – HC Motor České Budějovice (turnaj v Přerově)
ne 9. 8. 17:00 HC RT TORAX Poruba – HC Hvězda Praha (turnaj v Přerově)
st 12. 8. HC Slovan Ústí nad Labem – HC Hvězda Praha
so 15. 8. 11:15 HC Meteor Třemošná – HC Hvězda Praha (turnaj v Kladně)
so 15. 8. 12:30 Rytíři Kladno – HC Hvězda Praha (turnaj v Kladně)
so 15. 8. 16:15 PZ Kladno – HC Hvězda Praha (turnaj v Kladně)
út 18. 8. 16:00 HC Hvězda Praha – HC Slovan Ústí nad Labem
st 19. 8. Piráti Chomutov – HC Hvězda Praha
so 22. 8. PZ Kladno – HC Hvězda Praha
st 26. 8. 16:30 HC Hvězda Praha – HC Kobra Praha

PZ Kladno

so 1. 8. HC Energie Karlovy Vary – PZ Kladno
st 5. 8. 18:15 HC Hvězda Praha – PZ Kladno
so 15. 8. turnaj v Kladně
čt 20. 8. 11:45 HC Kobra Praha – PZ Kladno
so 22. 8. PZ Kladno – HC Hvězda Praha

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz