Překvapení v Dynamu: Locke se loučí, končí aktivní kariéru!

Foto: hcdynamo.cz

Tak tohle se nečekalo! Měl být jedním z dispečerů pardubické ofenzivy, Corey Locke přišel do východočeského klubu s vizitkou produktivního hráče, který prokazoval schopnosti v EBEL, německé DEL nebo předtím i za Atlantikem. Ale z jeho startu v Tipsport extralize nebude nic, hráč se zkušenostmi z NHL totiž nečekaně končí.

HokejkaTV

Locke se těsně před startem nového ročníku TELH rozhodl zamávat Dynamu na rozloučenou, vrcholový hokej už dál hrát nebude. Končí totiž aktivní kariéru!

„Po několika týdnech přemýšlení, jsem se nakonec z rodinných důvodů rozhodl skončit s profesionálním hokejem. Bylo to jedno z nejtěžších rozhodnutí, které jsem musel učinit," uvedl Locke na klubových stránkách Dynama.

Přiznává, že na první pohled nečekaný krok dlouho zvažoval. V uplynulých týdnech sehrál za Pardubice osm přípravných utkání, soutěžní už ale nepřidá. „Během letní přípravy jsem si uvědomil, že bych nemohl Dynamu pomoci, tak jak jsem to dělal v jiných klubech během své kariéry. Jsem přesvědčen, že mé rozhodnutí bude pozitivní pro klub i mojí rodinou, a že také poskytne příležitost jiným hráčům nastoupit za Dynamo,“ připomněl.

Jeho verdikt znamená velké překvapení, oznámení konce kariéry krátce před startem soutěží rozhodne není obvyklé. Locke o záměru informoval vedení klubu, jeho rozhodnutí je pevné. Z Dynama odchází na vlastní žádost, v souvislosti s odchodem z vrcholového hokeje požádal klub o ukončení smlouvy.

„Byla to pro mě překvapivá informace, počítali jsme s ním na pozici druhého centra i do přesilovek. Coreyho argumentům nicméně rozumím a přeji mu v jeho budoucím životě vše dobré. S nastalou situací samozřejmě budeme pracovat a věřím, že přivedeme adekvátní náhradu,“ konstatuje generální ředitel pardubického klubu Martin Sýkora.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz