Přerov má na marodce osm hráčů. Vrací se ale Matěj Svoboda

Foto: Jan Gebauer, hokejprerov.cz

Dvacetiletý útočník Matěj Svoboda opět pomůže prvoligovému Přerovu, kde strávil už část předešlé sezony. K Zubrům má střídavé starty z Komety.

Chance liga na Hokejka TV

Svoboda za Zubry nastoupí už v úterním zápase Generali Česká Cupu proti Vítkovicím. I proto, že Přerov trápí rozsáhlá marodka.

Utkání s Ostravany vinou zranění vynechají brankář Daniel Dvořák, obránci Jiří Krisl s Jiřím Klimíčkem a Jiřím Weintrittem nebo útočníci Roman Pšurný, Radek Číp, Tomáš Doležal a Lukáš Zmeškal.

Zubry tedy čeká hodně těžká zkouška. V prvních dvou zápasech letního poháru schytali debakly 2:7 a 0:6, a teď nastoupí bez několika opor...

Návrat Matěje Svobody je tedy vítaný.

Svoboda prošel brněnskou mládeží a objevoval se i v reprezentačních výběrech. Loni nakoukl do Tipsport extraligy, jinak ale působil v juniorce Komety (35 zápasů, 23+31) a právě v Přerově (23 utkání, 1+0).

Na letošní ročník se připravoval s brněnským áčkem, za které sehrál i dva duely v probíhajícím Generali Česká Cupu (bod nezískal).

Aktuální kádr HC ZUBR Přerov

Brankáři: Daniel Dvořák, Martin Holík, Michal Postava, Jakub Kubík.

Obránci: Josef Hrabal, Mikuláš Zbořil, Jiří Krisl, Lukáš Forman, Tomáš Dřímal, Jakub Kleiner, Jiří Klimíček, Jiří Weintritt, Matyáš Gréč.

Útočníci: Roman Pšurný, Tomáš Doležal, Vlastimil Dostálek, Radek Číp, Darek Hejcman, Jiří Goiš, Filip Dvořák, Jan Süss, Daniel Indrák, Jaroslav Dvořák, Kamil Hajšman, Jan Štefka, Lukáš Zmeškal, Adam Hradil, Lukáš Peterka, David Dobša, Jan Fencl, Matěj Svoboda.

Foto: Hana Řezníčková, hokejprerov.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz