Přerov před derby trápí marodka, chybí mu 7 hráčů včetně Hrabala

Foto: Alena Zapletalová, hokejprerov.cz

Přerovu se před středečním derby v Šumperku rozrostla marodka, trenéři Vladimír Kočara a Jakub Grof nemohou využít služeb hned sedmi hráčů. Klub o tom informoval na svém webu.

Týden hokeje 2021

Zubrům už při úvodním jasném triumfu 4:0 nad Kolínem scházeli obránci Jiří Krisl a Matyáš Gréč s útočníky Tadeášem Králem či Vojtěchem Dobiášem.

Nyní kvůli zranění nebo nemoci nemohou v Šumperku nastoupit ani ostřílený zadák Josef Hrabal, další bek Ondřej Ševčík a také forvard David Dobša.

Řešit takové věci hned ze startu ligy je pro nás nepříjemné

„Řešit takové věci hned ze startu ligy je pro nás nepříjemné. Sestavu na utkání se snažíme složit všemi prostředky," říká sportovní manažer Pavel Hanák.

Někteří marodi by se podle něj mohli vrátit už po víkendu, ale třeba Ševčík bude týmu kvůli zranění ze sobotního duelu chybět minimálně několik týdnů.

Jak si Zubři bez výše uvedených hokejistů v derby povedou? Střetnutí mezi Šumperkem a Přerovem můžete od 18 hodin sledovat živě na Hokejka TV.

Také Draci zaznamenali vítězný start. Na ledě favorizované Poruby v 60. minutě vyrovnali, pak zvládli nájezdy a odvezli si cenné dva body za výhru 3:2.

Soupiska HC ZUBR Přerov

Brankáři:
Michal Postava, Michael Petrásek, Petr Žurek.

Obránci:
Robert Černý, Matyáš Gréč, Jiří Krisl, Jan Fencl, Adam Holík, Jakub Němec, Jan Billa, Ondřej Ševčík, František Hrdinka, Vít Seemann, Jakub Kubeš, Josef Hrabal, Jan Dluhoš.

Útočníci:
Jan Süss, Tadeáš Král, Tomáš Doležal, Jakub Svoboda, Jakub Herman, Roman Pšurný, Matouš Kratochvil, Matěj Halík, Michal Šilhavý, Tobiáš Kuchta, Matěj Novák, Daniel Indrák, David Dobša, Jan Svoboda, Filip Dvořák, Matěj Svoboda, Vojtěch Dobiáš.

Dnešní program 2. kola Chance ligy

17:30 AZ Heimstaden Havířov – SK Horácká Slavia Třebíč
17:30 HC Benátky nad Jizerou – HC Stadion Litoměřice
17:30 HC Dukla Jihlava – VHK ROBE Vsetín
18:00 HC Slovan Ústí nad Labem – HC Baník Sokolov
18:00 HC Frýdek-Místek – HC Slavia Praha
18:00 SC Kolín – HC Stadion Vrchlabí
18:00 DRACI PARS ŠUMPERK – HC ZUBR Přerov
18:00 SK Trhači Kadaň – HC RT TORAX Poruba 2011

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz