Přesuny ve 2. lize: Za Klatovy chytá Polívka. Koho nasadil nováček z Hronova?

Foto: Věra Václavková, dracisumperk.cz

V sobotu začala třetí nejvyšší soutěž. Jako tradičně až první zápasy naplno odhalily skladbu jednotlivých kádrů. Novinky ohlásily třeba Klatovy, Příbram a hlavně nováček z Hronova.

Aplikace Tipsport extraligy

Hronov se do 2. ligy přihlásil na poslední chvíli, když odkoupil licenci od David Servisu. Do domácí premiéry proti Děčínu nasadil jako brankářskou jedničku hradeckého juniora Kryštofa Ševců.

V útoku nechybějí Petr Poppel, Norair Hovsepjan či Nikita Novikov, který to nedávno zkoušel v prvoligové Porubě.

V brance dalšího nováčka – Chebu – se představí Jakub Kašpar. V obraně Příbrami je nově David Skočovský, který neuspěl v Táboře.

Do Opavy se v rámci střídavých startů vrátil Matyáš Daňa, který dělá dvojku v Havířově. Za Žďár nad Sázavou potom nastoupil talentovaný jihlavský bek Jakub Černohorský.

Druholigoví fanoušci byli také hodně zvědaví, v jaké sestavě zahájí sezonu Klatovy. Partnerský tým Plzně využije útočné talenty indiánů: Filipa Přikryla a Martina Langa. Brankoviště potom přišel posílit zkušený Patrik Polívka.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz