Přineste plyšáky. V Ústí se pokusí zaplnit prázdné tribuny

Foto: slovanusti.cz

Hokejoví fanoušci aktuálně prožívají období temna, na hokej se mohou podívat maximálně v televizi nebo na obrazovkách jiných zařízení. Hrát před prázdnými tribunami příliš nevyhovuje ani samotným hráčům, atmosféra na zápasech dost chybí...

Aplikace Tipsport extraligy

Aktuální vládní opatření zkrátka vstup fanouškům na tribuny neumožňují. Přestože se situace mírně zlepšuje, tak stále není jasné, kdy by se restrikce týkající se sportovních zápasů mohly rozvolnit.

Alespoň částečně se pokusí prořídlé ochozy zaplnit v Ústí nad Labem. Klub na svých webových stránkách informoval o sbírce, v rámci které mohou fanoušci donést své plyšové mazlíčky. Na tribuny se místo nich totiž podívají oni.

 

A až se na stadion budou moct vrátit diváci, tak Slovan plyšové hračky věnuje na charitativní účely. 

Klub se inspiroval u třineckých Ocelářů, kteří podobnou akci uspořádali na začátku měsíce při restartu Tipsport extaligy. V částech hlediště se pak skutečně objevili plyšáci, kteří hokejistům aspoň trochu nahradili běžné obecenstvo. 

Přestože se soutěže musely rozjet bez diváků, tak na ústeckém zimním stadionu to nebude tak úplně pravda. Slovan se doma po pauze poprvé představí 1. prosince, kluboví příznivci mohou své plyšové vyslance přinést 26. listopadu na pokladny zimáku mezi 16:30 až 17:30. 

Foto: Lukáš Filipec, hcocelari.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz