Příprava na Maxa ligu: Pestrý program pro Vsetín i Zlín

Foto: Patrik Žák, hc-vsetin.cz

Dvakrát za sebou se potkaly v prvoligovém finále a také letos se očekává, že Vsetín se Zlínem budou největšími favority Maxa ligy. Na start soutěže se hodlají naladit převážně souboji se slovenskými soupeři.

VHK ROBE Vsetín

Vsetín má rozhodně nejpestřejší přípravu z účastníků Maxa ligy. Sehraje sedm utkání, přitom ani jedno proti prvoligovému konkurentovi. Zato vyzve hned čtyři účastníky slovenské extraligy (a to včetně čerstvého mistra z Nitry) i bronzového polského medailistu z Tych. Mimo to poměří síly s účastníky české nejvyšší soutěže: Brnem a Vítkovicemi. Obhájce prvoligového prvenství do akce nasadí i zvučné letní posily Jana Lukáše, Matěje Stříteského, Radka Prokeše nebo Tomáše Šmerhu.

Přípravné zápasy
13. srpna – Zvolen, SVK (D)
15. srpna – Tychy, POL (D)
20. srpna – Banská Bystrica, SVK (V)
22. srpna – Nové Zámky, SVK (D)
27. srpna – Nitra, SVK (V)
3. září – Kometa Brno (D)
10. září – Vítkovice (D)

Berani Zlín

Také zlínští hokejisté využijí své geografické polohy a přípravné období si zpestří pětí souboji se slovenskými mančafty. Se Zvolenem může do Zlína dorazit třeba exlitvínovský Andrej Kudrna, osobností Trenčína je veterán Tomáš Starosta a v dresu Nových Zámků se mimo jiné představí zlínský odchovanec Daniel Kowalczyk. Berani si ozvláštní letní dril rovněž účastí na ZUBR Cupu, kde vyzvou domácí Přerov a výše zmíněné Nové Zámky.

Přípravné zápasy
13. srpna – Prostějov (D)
15. srpna – Zvolen, SVK (V)
20. srpna – Prostějov (V)
22. srpna – Trenčín, SVK (D)
28. srpna – Nové Zámky, SVK (D)
29. srpna – Přerov (V)
3. září – Trenčín, SVK (V)
5. září – Zvolen, SVK (D)

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz