Příprava na Maxa ligu: Porubu i Frýdek čekají slovenští a polští soupeři

Foto: Samuel Rychecký, hcf-m.cz

Už za necelý měsíc se opět rozeběhne hokejová sezona: Poruba vstoupí do přípravného období proti Zvolenu a Frýdek-Místek otevře ročník v derby s Havířovem. A co zbytek letního programu?

HC RT TORAX Poruba

Vítěz uplynulé základní části tradičně pořadá domácí turnaj, jehož letošního ročníku se v půlce srpna zúčastní nedaleký Havířov a dva zástupci polské extraligy: Jastrzębie a Katovice. Ostravané si přípravu zpestří i v mezičase, kdy nesehrají ani jeden zápas s týmem z Maxa ligy, zato si užijí měření sil hned se třemi dalšími zahraničními soupeři. Je jasné, že fanoušci budou na podobná utkání daleko natěšenější než na duely s mužstvy, které pak uvidí minimálně čtyřikrát za sezonu.

Přípravné zápasy
6. srpna – Zvolen, SVK (V)
8. srpna – Banská Bystrica, SVK (D)
14. až 16. srpna – O Pohár RT TORAX
22. srpna – Banská Bytrica, SVK (V)
29. srpna – Katovice, POL (V)
3. září – Zvolen, SVK (D)
5. září – Tychy, POL (V)

HC Frýdek-Místek

Také Frýdek-Místek vyhlíží atraktivní letní program: nechybí derby s druholigovým Havířovem, stejně tak přátelák s partnerským Třincem. Rysi si udělají výlet třeba do Žiliny, kterou nově vede jako hlavní trenér českým fanouškům dobře známý Milan Bartovič. Zpestřením budou tři duely s Poláky, přičemž za Jastrzębie hraje i trio krajánků: Jakub Žůrek, Zdeněk Král a Martin Kasperlík.

Přípravné zápasy
8. srpna – Havířov (V)
13. srpna – Třinec (D)
15. srpna – Prostějov (V)
20. srpna – Jastrzębie, POL (D)
22. srpna – Žilina, SVK (V)
27. srpna – Jastrzębie, POL (V)
29. srpna – Osvětim, POL (V)
3. září – Přerov (D)
5. září – Prostějov (D)

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz