Problém pro Vítkovice: na delší dobu se jim zranil další důležitý hráč

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

Útočník Patrik Zdráhal kvůli zranění kotníku vynechal už předchozí tři extraligové zápasy. A jak se ukázalo, jeho absence ve vítkovické sezoně bude nakonec dlouhodobější.

HokejkaTV

„Opakovaná detailnější vyšetření odhalila vážnější problém, než se kterým se původně počítalo," stojí na vítkovických stránkách. „V sestavě bude chybět v několika nejbližších týdnech."

Zdráhal měl problémy s kotníkem už během letní přípravy, teď se mu zranění obnovilo.

Pro mladý tým Vítkovic je každá ztráta zásadní. Na marodce už je totiž i klíčový forvard Ondřej Roman, který má natržené vázy a jeho léčba se rovněž odhaduje v řádech týdnů.

Čtyřiadvacetiletý Zdráhal loni pravidelně reprezentoval: za národní tým odehrál hned deset zápasů. Ve Vítkovicích pak byl druhým nejlepším střelcem: ve 48 utkáních základní části nasázel sedmnáct gólů. 

Soupiska HC VÍTKOVICE RIDERA

Brankáři: Daniel Dolejš, Miroslav Svoboda.

Obránci: Martin Bodák, Tomáš Černý, Blaž Gregorc, Daniel Krenželok, David Kvasnička, Petr Šidlík, Peter Trška, Jan Výtisk.

Útočníci: Jozef Baláž, Jan Bernovský, Roberts Bukarts, Rastislav Dej, Petr Fridrich, Tomáš Guman, Daniel Kurovský, Dominik Lakatoš, Alexandre Mallet, Erik Němec, Ondřej Roman, Jan Schleiss, Šimon Stránský, Radim Toman, Nicolas Werbik, Patrik Zdráhal, Lukáš Žiak, Lukáš Vopelka.

Foto: Aleš Krecl, Český hokej

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz