Prostějov doplňuje kádr: o dva obránce a jednoho útočníka

Foto: Karel Dvořáček, sportyusti.cz

Prostějovská soupiska pro příští sezonu se dál plní. Aktuálně jsou na ní dva brankáři, šest obránců a hned patnáct útočníků.

Fanshop národního týmu

Nově Jestřábi oznámili příchody zadáků Tomáše Dřímala s Davidem Valou (na úvodní fotce) a forvarda Martina Dubského.

Jednadvacetiletý Dřímal je odchovancem Zlína, ještě jako dorostenec ale odešel do Finska. V TUTO Hockey nakonec strávil tři mládežnické sezony. 

V průběhu ročníku 2019/2020 se vrátil do Česka – ne však k Beranům, ale do nedalekého Přerova. V áčku Zubrů si ovšem nevybojoval stálé místo v základní sestavě: odehrál za ně jen 22 prvoligových utkání (1+2). Co předvede u největšího rivala?

Pětadvacetiletý David Vala má o poznání víc zkušeností. Pochází z Havlíčkova Brodu, kde se postupně vypracoval v jednoho z nejlepších zadáků druhé ligy. Loni mu proto dalo šanci Ústí nad Labem, za které odehrál 27 utkání v základní části (1+6). V týmu měl spíš skromnější roli, jeho ice time se pohyboval okolo šestnácti minut.

Na opravdovou průlomovou sezonu zatím čeká dvaadvacetiletý útočník Martin Dubský. V Chance lize dosud hrál za Kadaň a Vrchlabí, celkově ve 40 duelech zaznamenal deset bodů (4+6).

U Jestřábů se bude muset Dubský vypořádat s opravdu velkou konkurencí, celek z Hané totiž přivedl několik zajímavých posil v čele s Janem Klozem, Martinem Novákem nebo Tomášem Jiránkem.

Regionální web vecernikpv.cz navíc před časem informoval, že by do Prostějova mohl zamířit i tahoun Poruby Tomáš Jáchym. Potvrdí Jestřábi později také tuto spekulaci?

Aktuální kádr LHK Jestřábi Prostějov

Brankáři: Ondřej Bláha, Marek Micka.

Obránci: Petr Krejčí, Robin Staněk, Josef Zajíc, Jiří Klimíček, David Vala, Tomáš Dřímal.

Útočníci: Petr Mrázek, Lukáš Motloch, Michal Janeček, Josef Podlaha, Jan Kloz, Martin Novák, Jan Rudovský, Tomáš Jiránek, Marek Švec, Petr Beránek, Adam Havlík, Šimon Jelínek, Jan Štefka, Jakub Babka, Martin Dubský.

Foto: lhkjestrabi.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz