Prostějov oznámil první odchody, končí dva útočníci

Foto: Lubomír Tesař, lhkjestrabi.cz

Prvoligový Prostějov zveřejnil novinky z hráčského kádru. V další sezoně nebudou na Hané pokračovat forvardi David Dvořáček a Radek Prokeš.

Nový fanshop

Dvořáček, jeden z nejrychlejších hokejistů v Chance lize, má za sebou střelecky vydařený ročník: v 56 zápasech skóroval hned 23x. Dvakrát se objevil i v sestavě extraligové Sparty.

Čtyřiadvacetiletý Prokeš zažil průlomovou sezonu. Vyhnula se mu zranění a začal využívat svůj potenciál: k tradiční bojovnosti a tradičnímu zaujetí do hry přidal dost bodů. Během 63 utkání jich získal 36 (17+19). V Prostějově hostoval z Českých Budějovic.

Dvořáček s Prokešem byli hodně vidět i ve čtvrtfinále play off, jde tedy o nemilé ztráty. „Davidovi a Radkovi děkujeme za jejich odvedené služby a přejeme jim, ať se jim v novém působišti daří," řekl pro lhkjestrabi.cz sportovní manažer Jiří Vykoukal. 

Prostějov zároveň na svých stránkách naznačil, že se mohou fanoušci 1. května, kdy se oficiálně otevírá přestupové období, těšit na zajímavá jména.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz