Prostějov reaguje: Podle předložené soupisky k odložení nebyl důvod

Foto: Lubomír Tesař, lhkjestrabi.cz

Prostějovský klub se na svých sociálních sítích vyjádřil k důvodům, proč nevyhověl žádosti Třebíče o přeložení zápasu středečního kola Chance ligy.

Esport hokejová liga

Kabinu Horácké Slavie náhle postihla chřipková epidemie, ráno před utkáním proto Třebíč požádala Jestřáby o odklad zápasu na jiný termín (viz tento článek).

„Za normálních okolností bychom soupeři vyhověli, ale podle předložené soupisky k utkání se domníváme, že k žádosti o odložení nebyl žádný důvod," píše se na prostějovském Facebooku.

Třebíč nakonec odjela na Hanou se dvěma brankáři, sedmi obránci a devíti útočníky. Schytala debakl 2:7 a skončila tím její pětizápasová série vítězství.

Také Prostějov ale trápí mnoho absencí. „I my se dlouhodobě potýkáme s marodkou. Ve středečním utkání nám chybělo pět hráčů základní sestavy kvůli chřipkové epidemii," vzkazují Jestřábi. „V sestavě už minulý zápas chyběli Tomáš Štůrala, Jaroslav Mrázek, Petr Krejčí, Václav Meidl a Matěj Novák. Tímto bereme celou záležitost za uzavřenou."

Výsledek zápasu

LHK JESTŘÁBI PROSTĚJOV – SK HORÁCKÁ SLAVIA TŘEBÍČ 7:2 (1:0, 4:0, 2:2)

Branky a nahrávky: 7. Žálčík (Hrdinka, Račuk), 21. Hrníčko (Chlán), 24. Žálčík (Hrdinka, Račuk), 34. L. Krejčík (Husa), 34. Nouza (Muška), 50. M. Jandus (T. Jandus) – 43. Bittner (Psota, P. Kratochvíl), 60. Podlaha (Malec).
Rozhodčí: Cabák, Obadal – Komínek, Král.
Vyloučení: 4:4.
Využití: 2:0.
V oslabení: 1:0.
Střely na branku: 34:35.
Diváci: 391.
LHK Jestřábi Prostějov: Huf – Hrdinka, M. Jandus, Husa, Hrádek, Chujac, Muška, Březák – T. Jandus, Pochobradský, Chlán – Hrníčko, Račuk, Žálčík – Krejčík, Divíšek, Nouza – Knap, Ouřada.
SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel – Kowalczyk, Szathmáry, V. Čejka, Glover, Jenáček, Hort, Padrnos – Vodný, Nedvídek, Ferda – Psota, Bittner, P. Kratochvíl – Malec, Václavek, Podlaha.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz