Protest fanoušků? Nemůžeme jim to vyčítat, hlásí chemik Helt

Foto: hcverva.cz

Utkání o cenné, záchranářské body odehráli domácí chemici proti hokejistům Pardubic. Na branky chudé utkání rozhodl až v pětačtyřicáté minutě po krásné kombinaci v přesilové hře pardubický matador Tomáš Rolinek. Verva na branku soupeře nedokázala v závěrečném tlaku odpovědět, a tak se ze tří důležitých bodů nakonec radovalo Dynamo. O jedinou trefu domácích se postaral mladý Filip Helt. „Za gól jsem rád, ale porážka mrzí každého,“ okomentoval svou premiérovou branku mladý útočník.

Nový fanshop

Filipe, gratulace ke gólu, ale nálada v kabině po páté domácí porážce asi není dobrá, že?
Děkuju za gratulaci, gól je samozřejmě pěkný, ale je obrovská škoda, že jsme prohráli. Je jasné, že nálada asi nebude příliš dobrá. Po každé porážce je to smutnější. Musíme se od toho odrazit, makat a dostat se na postupové pozice.

Parádně jste to v první třetině trefil, jak se to všechno seběhlo?
Bylo to hned po střídání, kdy jsem na led naskočil místo Trávy (Michala Trávníčka, pozn. red.). Martin Hanzl mě skvěle našel, já zavřel oči a vypálil. Jsem rád, že to tam spadlo, je to dobrý start do nového roku.

Musíme se z toho dostat sami, ví kapitán Trávníček

Branka padla v až rušivém tichu, kdy fanoušci protestovali proti současné situaci v Litvínově. Jak berete, když se proti vám postaví vlastní příznivci?
Popravdě jsem to příliš nevnímal, soustředil jsem se plně na hru a myslím, že většina hráčů to má stejně. Je lepší, když za námi fanoušci stojí, ale tohle chování jim nemůžeme vyčítat.

Přitom fanoušci to nemyslí proti vám extra negativně, ale vlastně už ani nevědí, jak pomoci.
V těchto momentech je to strašně složité. Podle mého názoru to hráči vnímají méně, než fanoušci, protože se soustředí na hru a snaží se odvést maximum.

Sestřih HC VERVA Litvínov – HC Dynamo Pardubice

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz