První defenzivní posila pro Vsetín, bere trojnásobného mistra extraligy

Jan Zahradníček | Foto: Tomáš Žák, hcorli.cz

Prvoligový šampion zpevnil své obranné řady o první jméno, na ročním paktu s opcí se dohodl s bekem Janem Zahradníčkem. Vsetín o tom informoval na oficiálních webových stránkách.

„Domluva se Vsetínem mě moc těší, protože se jedná o klub s obrovskou historií a hlavně výkonnostně se řadí mezi top kluby v první lize, což letos znovu potvrdilo,“ říká nejnovější akvizice Valachů.

Zahradníček (27) strávil více než deset let v třinecké organizaci, jeho podpis stojí u třech mistrovských titulů – konkrétně z roků 2021, 2022 a 2023. Ve vsetínské kabině se sejde s dalším několikanásobným šampionem Erikem Hrňou.

Loni v létě si poctivý obránce, který pravidelně pendloval mezi extraligou a partnerským Frýdkem-Místkem, plácl s brněnskou Kometou. Stabilní prostor v sestavě ale nezískal, za větším vytížením odešel do prvoligového Znojma.

„Jedná se o klub s obrovskou historií a hlavně výkonnostně se řadí mezi top kluby v první lize.“

V barvách Orlů stihl ve zbytku ročníku čtyřicet utkání, ve kterých si připsal osmnáct kanadských bodů (3+15). Nováček nicméně pozice ve druhé nejvyšší soutěži neuhájil, po roce zase sestoupil o patro níž.

O nové výzvě má Zahradníček jasno v polovině května. „Za tuto příležitost jsem opravdu rád a chci důvěru splatit jak vedení, tak trenérům, samotným hráčům,“ slibuje odchovanec novojičínského hokeje.

V neposlední řadě fanouškům, kteří zápas co zápas vytvářejí úžasnou atmosféru. Zatím jsem ji zažil jen z pozice soupeře, ale už se moc těším, až si to zkusím z druhé strany,“ dodává Zahradníček.

Tvořící se soupiska VHK ROBE Vsetín

Brankáři: 
Adam Pavlíček, Santeri Lipiäinen.

Obránci: 
Ondřej Smetana, Šimon Jenáček, Jakub Teper, Robin Staněk, Jakub Ďurkáč, Jan Zahradníček.

Útočníci: 
Luboš Rob, Vít Jonák, Pavel Klhůfek, Adam Hořanský, Štěpán Bláha, Tomáš Jandus, Matyáš Dědek, Štěpán Matějček, Roman Vaňo, Jaroslav Brož, Tomáš Šmerha.

Foto: hcocelari.cz

„Užijte si hokejové MS s Tipsportem! Stačí jen začít, získat 500 Kč zdarma a hrát soutěže o ceny za 33 milionů!“

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz