bahis siteleri

První gól, nároďák, teď tříletá smlouva! Pardubický talent prožívá snovou sezonu

Ondřej Chabada a Dušan Salfický. | Foto: hcdynamo.cz

Pardubické vedení si pojistilo služby talentovaného odchovance Ondřeje Chabady – 19letý obránce na východě Čech podepsal tříletý kontrakt. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

„Jsme rádi, že můžeme oznámit smlouvu pro dalšího našeho nadějného hráče. Ondra v obou týmech naší akademie ukazoval svůj potenciál a tvrdě pracoval, což ho dovedlo k podpisu této smlouvy,“ hlásí sportovní ředitel Dynama Dušan Salfický.

„V letošní sezoně jsou pro něj odměnou starty za pardubický A-tým i B-tým, dostal se také do reprezentace do 20 let, což jen ukazuje na jeho potenciál. Jsme rádi, že ho nadále bude rozvíjet v naší organizaci,“ dodává na dresu mladého zadáka.

Ten debutoval mezi tuzemskou elitou už v ročníku 2020/21. Další start přidal až před měsícem a jedním dnem proti Kladnu, kdy se hned ve svém čtvrtém střídání zaskvěl prvním extraligovým gólem a pomohl Dynamu k vysokému vítězství 6:2.

I v následujícím vystoupení bodoval, asistencí se podílel na výhře 3:2 v Třinci. Celkem v probíhající sezoně naskočil do pěti extraligových utkání, další čtyři starty (0+2) si připsal za B-tým Dynama a 18 zápasů s bilancí 5+7 odehrál za juniorku.

„Jsme rádi, že potenciál bude nadále rozvíjet v naší organizaci.“

Zdařilé výkony mu přinesly rovněž pozvánku do reprezentační dvacítky. Pardubický bek se ukázal na nedávném turnaji v Porubě. Byla to pro něj první reprezentační akce, přesto na sebe zase upozornil – hned při debutu se trefil proti Švédsku!

Ondřej Chabada zatím prožívá snovou sezonu. Po prvních trefách v extralize i v národním týmu navíc přišel další bonbónek v podobě parádního podpisu, v mateřském Dynamu si vysloužil tříletou smlouvu s možností následného prodloužení.

„Je to pro mě splněný sen a takové zadostiučinění.“

„Je to pro mě splněný sen a takové zadostiučinění. Vždycky jsem doufal, že si vybojuji smlouvu s Dynamem, což se teď stalo, takže mám obrovskou radost. Výkony mohou být vždycky lepší, ale zatím si plním cíle, které jsem do sezony měl. Věřím, že to bude ještě lepší,“ usmívá se Chabada.

Ondřej Chabada.

Ondřej Chabada. | Foto: hcdynamo.cz

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz