První ročník dívčího mistrovství krajů! Hlaste se na turnaj do Teplic

Foto: Martin Voltr

Něco takového tady ještě nebylo. Na nově vybudovaném zimním stadionu v Teplicích se uskuteční premiérové mistrovství republiky krajů pro dívky od 6 do 14 let pod názvem Hunger Games 2019. Přihlaste svoji malou hokejistku a pojeďte si s ní užít multisportovní turnaj!

MS U20 2020

Zlín, Mariánské Lázně nebo naposledy Náchod. Nejen tam se v letošní sezoně konaly zábavné tréninkové dny pro malé hokejistky z celé republiky, o které je už několik let velký zájem a kterými prošly i některé současné reprezentantky. Vůbec poprvé ale sezona vyvrcholí speciálním turnajem.

Hunger Games 2019 se uskuteční od 19. do 21. dubna v severočeských Teplicích. A nebudou čítat jen minihokej tři na tři, ale také vybíjenou a basketbal.

Turnaj je určený pro dívky ve věku 6 až 14 let. Startovné činí 600 korun na hráčku, každá obdrží tričko a medaili. Stravování a ubytování si hradí účastníci sami.

Svoje malé hokejistky můžete přihlásit na e-mailové adrese vyber15@czehockey.cz, další informace případně získáte u Martina Maška také na telefonním čísle 603 225 839.

Každý ze čtrnácti týmů bude reprezentovat jeden kraj – pokud se z některého kraje přihlásí více hokejistek, tak doplní méně početné týmy. Rozděleny budou do dvou skupin do sedmi, kde se každý utká s každým ve všech třech sportech. V hokeji budou po šesti zápasech následovat ještě dvě utkání o konečné umístění.

Všechny disciplíny se hrají na poločasy, kde vyhraný poločas znamená jeden bod a remíza polovinu bodu. Body ze všech sportů se sčítají do celkového skóre týmu.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz