Rehuš po odchodu ze Vsetína na Slovensko nahradí dva Finy

Foto: Martin Vojtěch Víta, hc-vsetin.cz

26. listopadu 2020, 17:37

Adam Bagar

Vsetín už na začátku týdne informoval o tom, že jeho kádr opouští produktivní útočník Branislav Rehuš, který se z rodinných důvodů vrátil na Slovensko. Nyní už je jasné také kam, posílil Trenčín.

Partneři Českého hokeje

Účastník slovenské nejvyšší soutěže se s 31letým všestranným centrem dohodl na smlouvě do konce probíhajícího ročníku, klub o tom informoval na svých webových stránkách s tím, že kádr naopak opouštějí dva Finové.

Obránce Konsta Mesikämmen po devíti zápasech, ve kterých nasbíral dva body za asistence, a útočník Janne Väyrynen už po osmi utkáních, ve kterých měl bilanci 2+1. Oba svými výkony nenaplnili očekávání tamních trenérů.

To Branislav Rehuš by měl předposlednímu celku tabulky pomoci. Na Vsetíně hrál výborně, v minulé sezoně patřil k jeho nejlepším hráčům. K produktivitě přispěl 31 body (14+17), vyhrál 57 % vhazování a vynikal také v Corsi.

A skvěle vstoupil i do aktuální sezony. Loučil se jako třetí nejproduktivnější hráč týmu a lídr statistiky +/-. V sedmi střetnutích se blýskl šesti body (2+4), v rovnovážném stavu byl u devíti vstřelených a jen dvou inkasovaných gólů.

Není tedy divu, že by jej Valaši ve svém týmu ještě rádi viděli. „Děkujeme mu za jeho působení na Vsetíně a všichni věříme, že to na Lapači nebyla jeho poslední kapitola,“ říkal už na startu týdne jednatel klubu Daniel Tobola.

Aktuální kádr VHK ROBE Vsetín

Brankáři:
David Gába, Jakub Málek, David Sachr.

Obránci:
Tomáš Kudělka, Ondřej Smetana, Jakub Jenáček, Šimon Jenáček, Michal Hryciow, Jan Bartko, Lubomír Štach, Tom Ondračka.

Útočníci:
Jan Kloz, Sebastian Gorčík, Adam Hořanský, Adam Gajarský, Radim Kucharczyk, Roman Vlach, Antonín Pechanec, David Březina, Jakub Babka, Roman Půček, Daniel Klímek, David Vítek, Vojtěch Šilhavý, Patrik Machač.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz