Rekord! Fanoušek Liberce čekal na permici 38 hodin, měl ji za korunu

Foto: hcbilitygri.cz

S úderem pondělní sedmé hodiny ranní odstartoval v Liberci prodej permanentních vstupenek na sezonu 2020/21. Jako první ji získal Vojtěch Špígl, který u Rotundy strávil neskutečných 38 hodin a permanentku tedy dostal za symbolickou jednu korunu.

partneři českého hokeje

„První noc byla těžká, byl jsem tady sám a navíc byla zima. Pak ale dorazil kámoš, takže jsme si povídali a bylo to lepší. Jsem vyčerpaný a šťastný, že to mám za sebou,“ vyprávěl na klubovém webu mladý fanoušek libereckých hokejistů.

U Home Credit Areny čekal už od sobotního odpoledne a vytvořil nový rekord. Dvě noci totiž u Rotundy zatím nikdo nestrávil. „Rekord nebyl cílem, avšak rozhodně mě to těší. Bílí Tygři jsou pro mě srdcová záležitost, udělal jsem to rád.“

„Rekord nebyl cílem, avšak rozhodně mě to těší. Bílí Tygři jsou pro mě srdcová záležitost, udělal jsem to rád.“

V neděli odpoledne dorazil na místo i Jaromír Žlábek, který se stal prvním permanentkářem v předchozích dvou sezonách. Přestože u arény prožil další noční dobrodružství, tentokrát se musel suverénnímu Vojtěchu Špíglovi sklonit.

„Když jsem viděl, že už tady chlapci jsou, myslel jsem, že půjdu domů. Manželka mi ale řekla, ať tu s nimi zůstanu. Měl jsem s sebou křížovky a s klukama jsme pokecali,“ popsal Žlábek, který je věrným příznivcem klubu už řadu let.

Fanoušky neodradila koronavirová opatření ani nepřízeň počasí, hned po zahájení prodeje se jich u Rotundy sešly desítky. Kromě permanentních vstupenek, které mají pro novou sezonu mnoho výhod, si odnesli i dárky z tygřího fanshopu.

Stávající permanentkáři mohou využít předkupního práva na svá místa až do konce června. Permanentky na příští sezonu 2020/21 je možné zakoupit přímo na Rotundě Home Credit Areny nebo online prostřednictvím sítě Ticketportal.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz