HC Dynamo Pardubice | 4 |
Mountfield HK | 1 |
Bílí Tygři Liberec | 0 |
HC Sparta Praha | 4 |
HC Oceláři Třinec | 4 |
Banes Motor Č. Budějovice | 3 |
HC VERVA Litvínov | 4 |
HC Kometa Brno | 2 |
Liam Kirk útočník, LIT 10 (8+2)
Jáchym Kondelík útočník, CEB 10 (4+6)
Milan Gulaš útočník, CEB 9 (7+2)
Petr Koblasa útočník, LIT 9 (6+3)
Tomáš Filippi útočník, LIB 8 (1+7)
Michal Gulaši obránce, CEB 29
Marek Baránek obránce, LIT 25
Kristaps Zile obránce, LIT 24
Ondřej Kachyňa obránce, CEB 22
Rhett Holland obránce, KOM 20
VHK ROBE Vsetín | 4 |
HC Dukla Jihlava | 1 |
HC Stadion Litoměřice | 3 |
Berani Zlín | 3 |
Tomáš Harkabus útočník, JIH 17 (13+4)
Tomáš Havránek útočník, JIH 16 (3+13)
Tomáš Čachotský útočník, JIH 14 (1+13)
Filip Kuťák útočník, LTM 10 (6+4)
Radim Toman útočník, JIH 10 (3+7)
Tomáš Harkabus útočník, JIH 13
Mikko Salmio útočník, ZLN 7
Filip Kuťák útočník, LTM 6
Ondřej Machala útočník, VSE 5
Marcel Štefančík útočník, JIH 5
Hokej Vyškov | 3 |
BK Havlíčkův Brod | 0 |
AZ Havířov | 3 |
HK Nový Jičín | 0 |
Piráti Chomutov | 3 |
HC Letci Letňany | 0 |
HC Tábor | 2 |
HC Příbram | 2 |
Lukáš Bednář útočník, HAV 16 (3+13)
Tomáš Franek útočník, HAV 13 (7+6)
Tomáš Komínek útočník, VYS 13 (4+9)
Adam Studený obránce, VYS 12 (11+1)
Václav Jankovský útočník, BNJ 11 (6+5)
Adam Studený obránce, VYS 11
Tomáš Franek útočník, HAV 7
Václav Jankovský útočník, BNJ 6
Petr Eret útočník, CHM 6
David Šafránek útočník, BNJ 5
ZČU Akademici Plzeň | 2 |
ČVUT Engineers Prague | 0 |
UK Kings Prague | 2 |
Black Dogs Budweis | 0 |
David Jindra útočník, UKP 12 (5+7)
Samuel Neo Kucharčík útočník, UKP 10 (6+4)
Štěpán Říha útočník, AKA 8 (4+4)
Marek Princl útočník, AKA 8 (3+5)
David Volf útočník, UKP 8 (3+5)
Samuel Neo Kucharčík útočník, UKP 6
David Jindra útočník, UKP 5
David Routa útočník, ENG 5
Štěpán Říha útočník, AKA 4
Jan Morev útočník, MUNI 4
Karjala Cup 2023 (Finsko):
9. listopadu od 19:00 – Švédsko vs. Česko (ve Växjö)
11. listopadu od 16:00 – Finsko vs. Česko (v Tampere)
12. listopadu od 12:00 – Česko vs. Švýcarsko (v Tampere)
Swiss Ice Hockey Games 2023 (Švýcarsko):
14. prosince – Česko vs. Finsko (v Česku)
16. prosince od 18:00 – Švýcarsko vs. Česko (v Curychu)
17. prosince od 13:00 – Česko vs. Švédsko (v Curychu)
Beijer Hockey Games 2024 (Švédsko):
8. až 11. února
Euro Hockey Challenge 2024:
11. – 13. dubna Česko vs. Německo
18. – 19. dubna Česko vs. Rakousko
25. – 26. dubna Slovensko vs. Česko
České hokejové hry 2024:
2. až 5. května
Mistrovství světa 2024 v Praze a Ostravě:
Pátek 10. května od 20:20 – Česko vs. Finsko
Sobota 11. května od 20:20 – Norsko vs. Česko
Pondělí 13. května od 20:20 – Švýcarsko vs. Česko
Středa 15. května od 16:20 – Česko vs. Dánsko
Pátek 17. května od 20:20 – Česko vs. Rakousko
Sobota 18. května od 20:20 – Česko vs. Velká Británie
Úterý 21. května od 16:20 – Kanada vs. Česko
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz