Řezníček ve Zlíně podepsal víceletý kontrakt, klub využil opce u 7 hráčů

Foto: Jiří Zaňát, hokej.zlin.cz

Zlín pokračuje v budování kádru s výhledem na další sezony. Novou víceletou smlouvu v klubu podepsal obránce Dalibor Řezníček, kromě toho byly uplatněny opce u sedmi hráčů.

Jágr Chance liga

Klub využil opce pro příští sezonu u obránců Daniela Gazdy, Jana Dluhoše, Martina Padrnose a útočníků Pavla Sedláčka, Michala Popelky, Štěpána Fryšary a Jana Václavka. „Jedná se o mladé a perspektivní hráče,“ líčí jednatel a sportovní manažer Jiří Šolc.

„Jedná se o mladé a perspektivní hráče.“

Zatímco Sedláček, Popelka, Fryšara a Gazda celkem pravidelně nastupují v nejvyšší soutěži, zbylá trojice působí hlavně v Chance lize. Dluhoš hájí barvy Litoměřic, Padrnos s Václavkem oblékají dres Poruby, ale v aktuální sezoně už naskočili také za Přerov.

Už v minulých dnech si Berani pojistili služby kapitána Tomáše Žižky a útočníka Tomáše Fořta, teď s nimi podepsal víceletou smlouvu zadák Dalibor Řezníček. „Postupně skládáme hráčský kádr pro další sezony,“ vysvětluje činovník zlínského klubu.

„Letos se výkonnostně zvedl a měl by patřit k pilířům defenzivy v dalších letech.“

Sedmadvacetiletý Řezníček v této sezoně nastřílel už šest gólů v 41 zápasech a v bilanci +/- má tři kladné body. „Letos se výkonnostně zvedl a měl by patřit k pilířům defenzivy v dalších letech. Jsme rádi, že jednání byla korektní a došli jsme rychle k dohodě.“

Soupiska PSG Berani Zlín

Brankáři:
Daniel Huf, Libor Kašík, Daniel Šimonů, Tomáš Štůrala.

Obránci:
Jan Dluhoš, Jakub Ferenc, Ralfs Freibergs, Daniel Gazda, Matyáš Hamrlík, Martin Matějíček, David Nosek, Martin Novotný, Martin Padrnos, Dalibor Řezníček, Tomáš Valenta, Mikuláš Zbořil, Tomáš Žižka.

Útočníci:
Lukáš Anděl, Tomáš Čachotský, Tomáš Fořt, Štěpán Fryšara, Jiří Goiš, Jakub Herman, Antonín Honejsek, Dominik Hrníčko, Petr Kanko, Jiří Karafiát, Šimon Kratochvil, Pavel Kubiš, Edgars Kulda, Zdeněk Okál, Jiří Ondráček, Michal Popelka, Pavel Sedláček, Jakub Šlahař, Jan Václavek, Nicolas Werbik.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz