Richard Nedomlel převezme kamennou helmu pro největšího bojovníka za loňskou sezonu

Putovní kamennou helmu pro vítěze Radegast indexu, jenž oceňuje největší extraligové bojovníky, získal loni urostlý obránce Mountfieldu Richard Nedomlel. Slavnostní předání helmy proběhne v Hradci Králové 26. října, a to v pivnici Kobyla, Radegast Pub.

Stěžejní pilíř hradecké obrany Richard Nedomlel ovládl Radegast index a stal se největším hokejovým bojovníkem za sezonu 2021/2022. Za své neohrožené výkony na ledě tak zaslouženě převezme vítěznou trofej v podobě putovní kamenné helmy. 

A co Nedo odpověděl na otázku, zda hity a bloky, které mu zařídily vítězství v Radegast indexu stojí za tu bolest? „V tu chvíli to nebolí, cítíte to až další den po probuzení. Jenže si fakt zvyknete, že to patří k práci."

Hokejoví fanoušci teď mají jedinečnou příležitost setkat se s úspěšným hradeckým bekem osobně během slavnostního předání kamenné helmy, které proběhne 26. října od 17:00 v restauraci Kobyla, Radegast Pub, kde se čepuje správně hořké tankové pivo Radegast. Fanoušci se mohou těšit i na autogramiádu a soutěž o podepsaný Richardův dres.

Kromě slavnostního předání helmy si všichni milovníci hokeje užijí i ukázku správného čepování piva Radegast. Čepování piva si vyzkouší i sám oslavenec a přítomní budou moci posoudit, zda je nejen skvělým hokejistou, ale i šikovným výčepním.

Urostlý 193 centimetrů vysoký obránce se stal vítězem fanouškovské statistiky, která v nejvyšší soutěži oceňuje hokejové bojovníky již od roku 2013. Radegast index hodnotí pobyt na ledě při vstřelených a obdržených gólech, „hit“ soupeře a také každou zablokovanou střelu soupeře.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz