Robin Hanzl už má jasno! V Rusku přidá čtvrtou sezonu

Foto: Karel Švec, Český hokej

5. dubna 19:49

Adam Bagar

31letý útočník Robin Hanzl bude pokračovat v moskevském Spartaku, podle ruských médií se s klubem domluvil na prodloužení smlouvy.

partneři českého hokeje

Odchovanec ústeckého hokeje přidá v Kontinentální lize už svou čtvrtou sezonu a naváže tak na předchozích 176 startů, během nichž zaznamenal 91 bodů, když nastřílel 37 branek a navrch přidal 54 nahrávek.

V uplynulé sezoně nasbíral v 57 zápasech základní části 29 bodů, čímž zopakoval bilanci z první sezony ve Spartaku a patnácti góly si vylepšil maximum v KHL, kterou si zahrál poprvé v ročníku 2017/18 za Nižněkamsk.

Předtím Robin Hanzl nastupoval v extralize za Litvínov, se kterým získal v roce 2015 mistrovský titul. Za chemiky odehrál 309 extraligových utkání. O patro níž hrál za Ústí, ve druhé lize pak za Litoměřice a Teplice.

Zkušenosti sbíral i na mezistátní scéně. V předčasně odpískané sezoně sice za národní tým nenastoupil, ale v předchozích třech letech pravidelně reprezentoval. Představil se i na MS 2017 v Paříži a Kolíně nad Rýnem.

Foto: sparta.ru

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz