Rolinek už se rozhodl! Pokračuje v kariéře, sezonu dohraje ve 2. lize

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

20. listopadu 2019, 15:13

Adam Bagar

Druholigové Vrchlabí hlásí výraznou posilu – ofenzivu Stadionu doplní zkušený útočník Tomáš Rolinek, jenž s týmem od uplynulého týdne trénuje! Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

partneři českého hokeje

„Tomáš po ukončení jeho angažmá v Pardubicích chvíli situaci vstřebával a přemýšlel, co dál. Nakonec mu to nedalo. Stačilo pár tréninků, aby zjistil, že nabídku zahrát si zase se Sejčkem, Bedýnkou či Vášou bude velmi těžké odmítnout,“ píše klub v tiskové zprávě.

Kapitán mistrů světa z roku 2010 se vrací k hokeji po více než měsíční přestávce, kdy se sám rozhodl ukončit působení v extraligových Pardubicích, kde měl spory s koučem Ladislavem Lubinou, byl odstavený a podle vlastních slov se cítil jako páté kolo u vozu.

Rolinek? Nešlo vzhledem k ambicím odolat

Nyní má zase velkou chuť předvádět své hokejové umění. „Za rohodnutí Tomáše pokračovat jsem strašně rád, je to výjimečný bojovník a hokejista, který bude platný zejména ve finálové části soutěže,“ říká sportovní manažer podkrkonošského klubu Jiří Jakubec.

„Tímto náš tým dostává zase jiný rozměr a jeho síla je obrovská. Navíc funguje i chemie v kabině, což je na ledě znát. Myslím, že se máme letos ještě na co těšit.“

„Náš tým momentálně jeden na vítězné vlně a teoreticky jsme nepotřebovali další posílení, ale když se objeví taková osobnost, jakou Tomáš Rolinek bezpochyby je, nešlo vzhledem k ambicím odolat,“ dodává Jakubec s tím, že došlo k rychlé a snadné dohodě.

Naskočit má už v sobotním utkání s Bílinou

„Tímto náš tým dostává zase jiný rozměr a jeho síla je obrovská. Navíc funguje i chemie v kabině, což je na ledě znát. Myslím, že se máme letos ještě na co těšit,“ pokyvuje po příchodu muže, který by měl za Vrchlabí naskočit už v sobotním zápase proti Bílíně.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz