Rozpis 2. ligy: startuje se 21. září, Znojmo i Chomutov začnou venku

Foto: Kamila Chmel, hcorli.cz

24. června 17:30

Marek Hedbávný

Třetí nejvyšší soutěž zná rozlosování. Západní konference zahájí svůj program 21. září, týmy z Východní konference půjdou poprvé do akce 24. září.

Fanshop národního týmu

Hracími dny zůstávají středy a soboty. V rozpise se počítá s účastí Kadaně, pravděpodobně ovšem Trhači do soutěže nenastoupí. 

Předpokládalo se proto, že navzdory sestupu zůstanou ve 2. lize Řisuty. Situace ohledně účastníků Západní konference ovšem zůstává nepřehledná, teoreticky možná by mohla být i účast Bíliny.

Podle informací hokej.cz je navíc pravděpodobné, že jeden z klubů Západní konference z finančních důvodů bude muset 2. ligu opustit. V druholigovém harmonogramu tak téměř jistě dojde ke změnám.

Nic se ovšem nezmění na tom, že favorit ze západu Chomutov zahájí soutěž na ledě Příbrami. K vidění budou nejen Viktor Hübl s Františkem Lukešem, o zvučných posilách se mluví i v souvislosti s Baníkem.

Šlágrem prvního kola bude derby mezi Děčínem a Ústím nad Labem. Obzvlášť pikantní to bude pro velké děčínský posily Vladimíra Brože, Davida Tůmu a Michala Trávníčka, kteří v minulé sezoně hráli právě za Slovan.

Na východě je jasným favoritem Znojmo v čele se střelcem Tomášem Svobodou nebo veteránem Janem Hruškou. Orli v prvním kole poletí do Valašského Meziříčí. Havířov v sobotu 24. září vyzve v souboji nováčků Vyškov, který by měl spolupracovat se Zlínem.

Rozpis 1. kola Západní konference

Středa 21. září – 1. kolo:
BK Nová Paka – HC Benátky nad Jizerou
HC Stadion Vrchlabí – HC Letci Letňany
HC Děčín – HC Slovan Ústí nad Labem
IHC Králové Písek – Mostečtí Lvi
SHC Klatovy – HC Kobra Praha
HC Tábor – SK Trhači Kadaň (?)
HC Baník Příbram – Piráti Chomutov

Cheb, Jablonec nad Nisou, Hronov a Tábor mají volný los.

Rozpis 1. kola Východní konference

Sobota 24. září – 1. kolo:
HC Bobři Valašské Meziříčí – Orli Znojmo
HK Nový Jičín – BK Havlíčkův Brod
HC ISMM Kopřivnice – SKLH Žďár nad Sázavou
HC Slezan Opava – HHK Velké Meziříčí
AZ Havířov – Hokej Vyškov

Hodonín má volný los.

Celý rozpis základní části najdete níže ↓

Západní konference

Východní konference

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz