Rvačka na tréninku Chicaga! Pustily se do sebe dvě klubové ikony

Chicago sice v NHL prožívá vydařené období, vyhrálo pět zápasů za sebou a přiblížilo se k postupové osmičce, na úterním rozbruslení to přesto pořádně vřelo!

Nový fanshop

Do konfliktu se totiž dostaly dvě velké týmové hvězdy: Jonathan Toews, který tedy úplně nedostál své přezdívce Captain Serious, a vlasatý obránce Duncan Keith.

Tedy dva hráči, kteří v jednom týmu působí už roky. Hráči, kteří spolu získali hned tři Stanleyovy poháry a dvě zlaté medaile na olympiádě.

Kamery z hlediště bohužel zachytily jen konec potyčky, protože ale Keith skončil bez dresu, těžko šlo jen o ledajaké pošťuchování ↓

Bitky na tréninku ale nejsou úplně vzácné. Spíš jde o to, kdy je zachytí kamery... Namátkou jmenujme konflikt Tomáše Plekance s P. K. Subbanem. V průběhu loňské sezony se to pak mydlilo i v St. Louis – a všichni víme, jak nakonec tenhle ročník pro Blues skončil...

Že se na úterním tréninku Chicaga nestalo něco přes čáru, o tom svědčí mimo jiné to, že jakmile trenéři Toewse s Keithem roztrhli, oba hráči se okamžitě zapojili do zbytku tréninku. 

Toews pak médiím – už s úsměvem – řekl, že šlo o malý přátelský wrestling. I trenér Jeremy Colliton rozesmál novináře, když na jejich otázku, co se to mezi Keithem a Toewsem vlastně přihodilo, odpověděl: Máte bratra?

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz