S Myšákem na Rusy. Osmnáctku v Příbrami sledujte živě na HokejkaTV

Česká osmnáctka v Příbrami hostí ve třech přípravných zápasech stejně staré Rusy. V tradičním říjnovém testu se ve výběru Aloise Hadamczika představí i Jan Myšák, který se do osmnáctky dostal poprvé, samozřejmě i díky svým dobrým výkonům v Tipsport extralize v dresu Litvínova.

Plekanec Chance liga

Jak se těší na zápasy s Ruskem? Kdo bude českému týmu chybět, s čím přijedou Rusové? Další informace a novinky ze zákulisí české osmnáctky jsme zjišťovali přímo na zimním stadionu v Příbrami.

Nominace na trojzápas s Ruskem

Brankáři:
Jan Škorpík (Sparta Praha), Nick Malík (Třinec), Lukáš Pařík (Liberec).

Obránci:
Radek Kučeřík, Jan Mlčák (oba Kometa Brno), David Tureček (Karlovy Vary), David Homola (Třinec), Jakub Žůrek (Liberec), Karel Klikorka (Mladá Boleslav), Daniel Poizl, Jan Klodner, Jakub Černohorský (všichni Žďár nad Sázavou).

Útočníci:
David Vitouch (Sparta Praha), Jaromír Pytlík (Vítkovice), Adam Křemen (Karlovy Vary), Jonáš Peterek, Adam Raška (oba Třinec), Adam Najman, Jakub Rychlovský, Michal Teplý (všichni Liberec), Radek Mužík (Luleå, Švédsko), Jakub Čížek, Pavel Novák (oba České Budějovice), Jan Myšák (Litvínov), Filip Koffer (Pardubice), Theodor Pištěk (Örebro, Švédsko).

Realizační tým:

Manažer: Michael Grim
Hlavní trenér: Alois Hadamczik
Asistenti trenéra: Radek Bělohlav a Marek Židlický
Trenér brankářů: Adam Svoboda
Lékař: MUDr. Milan Novotný
Hospodář: Josef Toma

Program zápasů v Příbrami

Čtvrtek 11. října:
17:30 Česko – Rusko ŽIVĚ »

Pátek 12. října:
17:30 Česko – Rusko ŽIVĚ »

Sobota 13. října:
17:30 Česko – Rusko ŽIVĚ »

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz