Salák se fotil v dresu Kladna. Je reálné, že nastoupím, přiznal

Foto: Instagram Rytíři Kladno

Režie kladenské kostky je připravená: hvězdný gólman Alexander Salák šel na týmové focení, přestože jeho angažmá u Rytířů ještě není hotové.

NHL 20

Salák však sám přiznává, že může Kladnu, s kterým se už několik týdnů připravuje, minimálně v úvodu sezony pomoct.

„Reálné to je. Všechno závisí, jak se mezi sebou domluví třetí strany. Já těch informací zas tolik nemám. Ale kdyby o to byl zájem, já bych rád pomohl," hlásí někdejší reprezentační opora v interview pro rytirikladno.cz.

Salák strávil posledních šest sezon v KHL. Loni chytal za Jaroslavl, kde měl v základní části úspěšnost zákroků přes 92 procent. Přesto zatím nemá angažmá na příští ročník.

„Já letos vsadil na to, že si na to počkám déle. Nějaké nabídky jsem měl, ty jsem odmítl. Teď, jak se to pomalu rozjíždí, je čekání svým způsobem dlouhé. Ale doufám, že se mi to vyplatí," svěřil se 32letý gólman v rozhovoru pro klubový kanál na YouTube. „V září si ještě počkám. Pak už bych to začal nějak řešit." 

„Prioritou pro mě bylo zahraničí. Chtěl jsem si na to ještě počkat. Myslím, že by ta nabídka mohla přijít," věří Salák, jenž má i dva starty v NHL za Floridu. „Ale mám velkou rodinu, a když to nebude adekvátní, je myslím otevřená i varianta, že bych byl na Kladně do konce sezony."

Aktuální soupiska Rytířů Kladno

Brankáři: Adam Brízgala, Lukáš Cikánek.

Obránci: Martin Kehar, André Lakos, Ladislav Romančík, Josef Zajíc, Matyáš Zelingr, Brendon Nash, Brady Austin, Ondřej Smetana, Michal Barinka (v jednání).

Útočníci: Štěpán Bláha, Jakub Hajný, Šimon Jelínek, Tomáš Kaut, Daniel Kružík, Patrik Machač, Antonín Melka, Tomáš Redlich, David Stach, Jakub Strnad, Ladislav Zikmund, Jaromír Jágr, Brendan O'Donnell, Martin Réway, Jakub Valský.

Foto: hclokomotiv.ru

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz