Šance pro Rytíře Kubíka! Vrací se do extraligy, naskočí v Plzni

Foto: hc-kladno.cz

Znovu téměř po roce oblékne hradecký dres mladý útočník Adam Kubík, jenž naskočí dnes na plzeňském ledě. Klub o tom informoval na svém Instagramu.

O Kapku lepší hokej

22letý odchovanec kladenského hokeje působil pod Bílou věží už v minulém ročníku. Za Hradec ale zapsal jen 18 startů s bilancí 2+1, víc toho sehrál v Chance lize za Slavii.

A proto když dostal po sezoně na výběr zůstat v Mountfieldu a bojovat o místo v kádru, nebo se vrátit na Kladno, po konzultaci se svým agentem zvolil druhou variantu.

„Vím, jak pro mě bylo loňskou sezonu těžké cestovat tam a zpátky, takže když potom Kladno projevilo zájem, neváhal jsem,“ líčil Kubík v létě v rozhovoru pro hokej.cz.

Za Rytíře v probíhajícím ročníku stihl odehrát všech 20 utkání, nasbíral v nich 14 bodů za osm branek a šest nahrávek. Teď dostane téměř po roce další šanci v extralize.

Adam Kubík pomůže Mountfieldu na plzeňském ledě, atraktivní duel tabulkových sousedů začne v 17 hodin a přímým přenosem jej můžete sledovat na Hokejka TV.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Mountfield HK (@mountfieldhk)

Soupiska Mountfieldu HK

Brankáři:
Štěpán Lukeš, Marek Mazanec, Tomáš Sajdl.

Obránci:
Jérémie Blain, Zdeněk Čáp, Michael Gaspar, Bohumil Jank, Richard Nedomlel, Filip Pavlík, Radim Šalda, Jakub Váchal.

Útočníci:
Lukáš Cingel, Aleš Jergl, Kelly Klíma, Kevin Klíma, Petr Koukal, Adam Kubík, Jakub Lev, Matěj Morong, Jakub Orsava, Jordann Perret, Radek Pilař, Petr Poppel, Vladimír Růžička mladší, Vojtěch Síla, Jakub Sklenář, Radek Smoleňák, Radek Zachar.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz