Se Zlínem vyjedou na led i čtyři hokejisté Přerova

Foto: Jan Gebauer, hokejprerov.cz

Až zlínští hokejisté v pondělí zahájí přípravu na ledě, budou mezi nimi i čtyři hosté z prvoligového Přerova: obránci Robert Černý (na fotce) s Mikulášem Zbořilem a útočníci Šimon Kratochvil a Jakub Navrátil.

Chance liga na Hokejka TV

„Budou s námi trénovat první dva týdny," popisuje na zlínském webu trenér Antonín Stavjaňa. „Mají k nám vyřízený střídavý start. Chceme je vidět v akci na ledě a chceme, aby se rozehráli právě tady."

Zbořil s Kratochvilem si za Zlín zahráli už loni. Oba dokonce v dresu Beranů absolvovali play off.

Černý už má jeden extraligový start za Chomutov, Navrátil na debut v nejvyšší soutěži dosud čeká. Brzy se ho ale jistě dočká: patří k totiž vycházejícím hvězdám Chance ligy. V minulém ročníku patřil k nejproduktivnějším juniorům soutěže: v 53 zápasech na sebe upozornil 31 body (16+15).

„Budou s námi trénovat první dva týdny."

Od pondělí se s Berany budou připravovat i dva hráči ze zahraničí: lotyšský obránce Ralfs Freibergs a švédský útočník Rickard Palmberg, největší letní posila. 

Ve zlínském dresu se objeví i Roman Szturc, který přišel prozatím na krátkodobé hostování z Vítkovic. „Jedná se o zkušeného útočníka s velmi dobrým pohybem. Má nesporné fyzické a mentální přednosti a věřím, že se u nás uplatní," líčí Stavjaňa pro web hokej.zlin.cz.

„Jeho hostování je určitá pojistka, pokud nebude do začátku extraligy stoprocentně fit Jirka Ondráček. S Pavlem Sedláčkem to vypadá nadějně, začne trénovat naplno,“ dodal nový kouč Beranů.

Kdo půjde se Zlínem na led?

Brankáři: Libor Kašík, Daniel Huf, Michal Kořének.

Obránci: Tomáš Žižka, David Nosek, Ralfs Freibergs, Jakub Ferenc, Dalibor Řezníček, Daniel Gazda, Lukáš Buchta, Matyáš Hamrlík, Mikuláš Zbořil, Robert Černý.

Útočníci: Bedřich Köhler, Tomáš Fořt, Rickard Palmberg, Jiří Ondráček, Pavel Kubiš, Zdeněk Okál, Jakub Herman, Antonín Honejsek, Roman Szturc, Jakub Šlahař, Pavel Sedláček, Jan Dufek, Michal Popelka, Štěpán Fryšara, Šimon Kratochvil, Jakub Navrátil.

Jakub Navrátil

Jakub Navrátil | Foto: Jan Gebauer, hokejprerov.cz

Změny u PSG Berani Zlín

Příchody
Bedřich Köhler (Ú, Kometa Brno)
Lukáš Buchta (O, Nebraska–Omaha, NCAA)
Jan Dufek (Ú, Poruba)
Rickard Palmberg (Ú, Timrå, SWE)
Roman Szturc (Ú, Vítkovice)

Odchody
Nicolas Werbik (Ú, Vítkovice)
Tomáš Valenta (O, Olomouc)
Jiří Karafiát (Ú, Vsetín)
Edgars Kulda (Ú, neznámo)
Tomáš Štůrala (G, neznámo)
Jan Václavek (Ú, Třebíč)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz