Sedláček o Konrádovi i podpisu: Poslední rok nebyl ideální. Kdy nastoupí?

Foto: beranizlin.cz

21. září 10:10

Josef Prášek

Po zranění Branislava Konráda sáhla Mora k doplnění brankoviště: Jakub Sedláček přichází s velkými zkušenostmi. „Jdeme si vzájemně pomoct,“ hlásí v klubovém rozhovoru.

Fanshop národního týmu

„S Olomoucí jsme se zatím domluvili na dvouměsíční výpomoci s tím, že se pak uvidí, co bude dále,“ prozrazuje jednatřicetiletý gólman.

S miláčkem místního publika, kterého pozastavilo nešťastné zranění, se už viděl. „Na zimáku jsme se pozdravili. Známe se od vidění, protože jsme proti sobě chytávali opravdu často,“ povídá Sedláček o Konrádovi.

„Říkal mi, že se jeho zdravotní stav zlepšuje. Doufám, že se dá co nejdříve dohromady,“ věří.

„Na zimáku jsme se pozdravili. Doufám, že se dá co nejdříve dohromady."

A kdy by mohl jít poprvé mezi tři tyče? „Uvidíme. Naposled Olomouc vyhrála, proto si myslím, že Honza Lukáš půjde do branky i v pátek. Pak je to vše otevřené,“ zamýšlí se pro hc-olomouc.cz.

„Bude záležet, jak se bude týmu dařit. Do pauzy je zápasů hodně, do branky se tedy určitě dostanu,“ dodává.

Jakub Sedláček je podle sebe připravený. „Trénoval jsem se Vsetínem, za což jsem moc vděčný. Díky tomu jsem připravený, teď jen čekám na první zápas.“

Super posila pro HC Olomouc! ??

Zveřejnil(a) Hokej dne Pondělí 20. září 2021

Jde o známé jméno. Však působil dlouhé roky ve Zlíně, zachytal si dokonce pět sezon v ruské KHL. Dva roky zpět byl ve Spartě, které pomohl ve 22 zápasech.

Pak tam však skončil…

„Bylo těžké hledat angažmá v době, kdy se z extraligy nesestupovalo a dával se spíše prostor mladším hráčům. Nějaká nabídka se tam rýsovala, ale klub se nakonec rozhodl jinak,“ komentuje tohle období.

I proto kývl Košicím. Ale tam nevydržel moc dlouho.

„V lednu mi zavolal agent, že můžu buď zůstat, nebo jít jinam. Rozhodl jsem se zkusit Villach,“ říká o angažmá v ICEHL, kde působí i Znojmo.

„Bylo těžké hledat angažmá v době, kdy se z extraligy nesestupovalo."

Tuhle štaci však ovlivnilo jeho zranění, třikrát šel střídat kvůli potížím s tříslem.

„Poslední sezona tak pro mě nebyla úplně ideální. A bylo těžší hledat nějaká nová působiště,“ přiznává odchovanec Zlína.

„Věděl jsem, že budu muset na podpis smlouvy počkat,“ je si vědom borec, který bude v Olomouci oblékat dres s číslem 36.

V kolika duelech pomůže Hanákům, za které nyní chytá velmi dobře Jan Lukáš?

Kohouti získali do svých řad opravdu zkušenou brankářskou posilu. Zlínský odchovanec Jakub Sedláček bude působit na Hané...

Zveřejnil(a) HC Olomouc dne Pondělí 20. září 2021

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz