Sedm zápasů a dost! Dynamo se rozloučilo s dalším útočníkem

Foto: hcdynamo.cz

10. prosince 2019, 15:01

Adam Bagar

Útočník Tomáš Knotek, který přišel do Pardubic na měsíční hostování z Karlových Varů, už na východě Čech další starty nepřidá. Dynamo o tom informovalo na svých webových stránkách.

Esport hokejová liga

„Tomáš byl v Dynamu na měsíční zkoušku, kterou jsme se rozhodli neprodloužit. Děkuji mu za odvedenou práci a přeji mu mnoho štěstí v další hokejové kariéře,” hlásí člen představenstva klubu Dušan Salfický.

Devětadvacetiletý Tomáš Knotek sehrál za Pardubice jen sedm duelů, ve kterých vyšel bodově naprázdno. Útočník neprožívá povedenou sezonu, už v Karlových Varech zapsal za osmnáct zápasů pouhé dvě asistence.

Kladenský rodák si už zahrál extraligu také za mateřský klub, České Budějovice, Hradec Králové a Mladou Boleslav. Celkem v ní nasbíral 436 startů a 149 bodů (72+77). Vrátí se teď do Varů, nebo zamíří jinde?

Soupiska HC Dynamo Pardubice

Brankáři:
Ondřej Kacetl, Pavel Kantor, Tomáš Vlk.

Obránci:
Oscar Eklund, Rhett Holland, Michal Hrádek, Michal Ivan, Jan Kolář, Jakub Mert, Juraj Mikuš, Karel Nedbal, Jan Oliva, Tomáš Voráček, Jan Zdráhal.

Útočníci:
Matěj Beran, Matěj Blümel, Jiří Bucek, Johan Harju, Denis Kindl, Robert Kousal, Matouš Kratochvil, Denis Kusý, Martin Látal, Michal Machač, Ondřej Machala, Jan Mandát, Ondřej Matýs, Michal Pochobradský, Patrik Poulíček, Michal Rouha, Radoslav Tybor, Roman Vlach, Daniel Voženílek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz