Šestý Týden hokeje se blíží: Od 21. ledna v rekordních 149 klubech!

Foto: Pojď hrát hokej

Už zbývá jen pár dnů, než si děti po celé České republice budou moci znovu vyzkoušet lední hokej. Od 21. do 27. ledna 2019 totiž proběhne šestý Týden hokeje! Tentokrát se do něj zapojí rekordní počet 149 klubů.

HokejkaTV

Páté pokračování Týdne hokeje přitáhlo na zimní stadiony tři a půl tisíce dětí s jejich rodiči. Náborovou akci nyní pořádá Český hokej ve spolupráci s jednotlivými kluby už pošesté. Celkem si v rámci předchozích ročníků přišlo lední hokej a vše, co k němu patří, vyzkoušet už téměř 20 tisíc dětí.

I nyní pro ně bude připravený zábavný program, během kterého si vyzkoušejí hokejový trénink – a to jak na ledě, tak na suchu –, s ostatními kamarády si zahrají spoustu her a společně zažijí spoustu zábavy. A to ať už se bude jednat o jejich první krůčky na ledě, či nikoliv.

Podívejte se, jak proběhl pátý Týden hokeje

Dorazit totiž může každý bez ohledu na předchozí zkušenosti. O děti se budou starat kvalifikovaní trenéři, kteří už budou vědět, jak jim jejich začátky v brusličkách co nejvíce usnadnit. Zvány jsou tak všechny děti ve věku 4–8 let. Přijít ale mohou po konzultaci se zástupcem klubu i ostatní, starší i mladší.

Konkrétní termíny náborových akcí v klubech »

Co všechno si potřebujete na akci přinést? Stačí brusle, helma (hokejová, cyklistická či lyžařská) a rukavice. Pokud doma nemáte brusle a helmu, můžete se obrátit na pořádající klub s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Kromě dětí si na své přijdou i rodiče, kteří budou seznámeni s přínosem ledního hokeje pro jejich dítě, a to jak fyzickým, tak osobnostním, s jakými nároky je tento sport spojen, včetně možností jeho provozování v jednotlivých městech a regionech. Představeny budou i jednotlivé projekty, jako například Hokejová výstroj nejmenším, díky čemuž mají děti možnost zapůjčit si výstroj od klubu zcela zdarma či za minimální poplatek.

Na každého malého účastníka čeká kromě spousty zážitků i řada věcných dárků, včetně reprezentačního dresu, ve kterém bude moct dítě následně absolvovat celý program na ledě. Letos poprvé s novým logem a ve dvou barevných variantách. Děti registrované do projektu Pojď hrát hokej navíc obdrží i poukázku na nákup hokejové výstroje v hodnotě 1 500 Kč.

Foto: Pojď hrát hokej

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz