Sezona BO Ostravy: slabý rozjezd, restart, výhra v televizi i divácký rekord

Foto: univerzitnihokej.cz

Pro Ostravany byl podzim hodně krušný, když se rvali s nestabilními výkony. Po Vánocích však přišel patřičný restart, díky kterého vypadal herní projev daleko lépe. Třešničkou na dortu byl skalp Masarykovy univerzity před kamerami České televize.

Fanshop národního týmu

Sezona Ostravy začala v OSTRAVAR ARÉNĚ těsně po konci extraligového klání Vítkovic. První otrkání s českou univerzitní ligou, akorát soupeř z Univerzity Palackého byl produktivnější a nad síly BO. O pár dní později se už Ostrava radovala, když zvítězila nad Plzní, což znamenalo první čisté konto pro brankáře Jakuba Vedru a celou Univerzitní ligu ledního hokeje. V prosinci přišel na řadu nezvládnutý zápas před více než tisíci diváky a divoká přestřelka s Pražany.

Vánoční volno nejspíše ostravským hokejistům pomohlo. Zaznamenali čtyři lednové výhry v řadě a potrápili soupeře také z vrchních příček. Ke konci února zvládli televizní střetnutí proti Masaryčce – i přes nezachycený úvod zápasu Ostrava vyhrála vysoko 9:4 a sklidila ovace dvou a půl tisíců přítomných fanoušků, čímž se nastavil nový rekord v počtu diváků na ligovém utkání. 

Foto: univerzitnihokej.cz

Jak vypadala sezona BO Ostrava Vítkovice Steel? 

Průměrná návštěvnost: 527 diváků

Nejproduktivnější hráč: Marek Kovalski (10+15)

Nejlepší střelec: Marek Kovalski (10 branek)

Nejlepší obránce: Jakub Baca

Milovník trestné lavice: Daniel Szturc (22 minut)

Průměr obdržených gólů na zápas: Martin Šindelka (3,72), Jakub Vedra (3,48).

Foto: univerzitnihokej.cz

Foto: univerzitnihokej.cz

Foto: univerzitnihokej.cz

Foto: univerzitnihokej.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz