Šimeček mění ve 2. lize angažmá, jde ke Kallovi a spol.

Foto: hcverva.cz

Trutnov ohlásil výraznou posilu do útoku: z Bíliny přivedl útočníka s extraligovými a prvoligovými zkušenostmi Jaroslava Šimečka.

Chance liga na Hokejka TV

„Jarda přichází s tím, že nám pomůže v ofenzívě. Trápí nás totiž produktivita a koncovka," uvedl na klubovém Facebooku generální manažer Ondřej Poul. 

Šimeček se v létě pokoušel prosadit do sestavy Přerova, nakonec ale začal sezonu v Bílině. Za Draky odehrál osm zápasů s bilancí 4+5. „Kdyby se někdo ptal, proč lovíme hráče takhle daleko, tak bych jen zmínil, že trh je v současné době velmi omezený," vysvětlil Poul.

Třiadvacetiletý Šimeček nastoupil za Trutnov už ve středu a zahrál si v elitní formaci vedle Vojtěcha Kubinčáka a Jaroslava Kally. Uvedl se gólem. „Má podsaditý styl bruslení, je šikovný na kotouči a má dobrou střelu zápěstím. Věřím, že pro naše mužstvo bude přínosem," říká Poul.

Trutnov má v kádru už tři jiné a na druholigové poměry hvězdné útočníky: zmíněného Kallu s Kubinčákem a k nim Jana Semoráda. Šimeček ofenzivní sílu HC BAK ještě zvýší. Však už toho má hodně za sebou: v litvínovském dresu odehrál 25 utkání, ve druhé nejvyšší soutěži pak zapsal bezmála sto startů za Most a Litoměřice. V sezoně 2017/2018 získal v Litoměřicích solidních dvacet bodů. 

Pomůže Trutnovu k posunu tabulkou? Tým je zatím ve skupině Střed až pátý s bilancí šesti výher a devíti porážek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz