Skořepa po fiasku v Kadani: Řeknu to jednou větou, je to ostuda!

Foto: hcdukla.cz

Jihlavský kapitán Josef Skořepa byl po pondělní prohře 1:2 v Kadani hodně rozhozený. Není divu: Trhači vyhráli poprvé v sezoně. A zrovna proti Dukle, jednomu z předsezonních favoritů na postup.

HokejkaTV

Co poprvé v sezoně...

Kadaň vyhrála poprvé v roce 2019.

Nebo chcete-li po 315 dnech.

A konkrétně po 40 prohraných soutěžních zápasech v řadě.

„Já to řeknu jednou větou: Tohleto je prostě ostuda, co my jsme tady předvedli!" štvalo veterána Skořepu. „Hrát dvacet minut, to je prostě málo. To neporazíme ani Kadaň."

„Musím se omluvit fanouškům, kteří sem přijeli. Takovou dálku, ty vole..." pokračoval v emotivním rozhovoru pro web hcdukla.cz. „Tohleto je fakt hrozný, co my tady předvádíme."

Dukla nezvládla hlavně druhou třetinu, během které se Kadaň dostala do vedení 2:0. Hned v první minutě poslední části sice Jihlava snížila, jenže výsledek už neotočila.

„To jsme přesně chtěli, dát rychlý gól," vrací se Skořepa ke třetí třetině. „Jenže hokejový pánbůh nám to pak prostě nedá, když na to čtyřicet minut prdíme..."

„Nebo ne prdíme, ale že v některých situacích hrajeme lehkovážně a necháme si dát dva góly. Pak ten pánbůh se k nám neotočí," dodal v rozhovoru na klubových stránkách.

Jihlava je momentálně osmá. Po třech výhrách v řadě, kdy se zdálo, že se zvedne, ale přišel pondělní propadák. 

„To je přesně ono. My tady dřeme tři zápasy, abychom se dostali do osmičky, a potom tady to... To pak přijde úplně vniveč," kroutí hlavou první centr týmu. „Já ani moc nemám slov na to, co jsme předvedli..."

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz